Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Chlapec (13) funguje jen 6 hodin denně. Pak se z něj vytrácí život! Co se mu stalo?

Zdroj: facebook.com
Harry Appleton (13) by měl být plný života a rodiče by ho měli každý večer nutit do postele. Jenže je to právě naopak. Žije jen 6 hodin denně a zbytek dne prostě nežije. Rodina a lékaři si s ním nevědí rady!

Harry Appleton (13) byl dříve plný energie a užíval si s kamarády. Jenže čím byl starší, tím se jeho život začal zásadně měnit. Začal být extrémně unavený a postupem času se stalo, že spal až 10 hodin denně. Rodiče si nejdříve mysleli, že s ním mlátí puberta a chlapci se prostě nechce nic dělat Později se ale přišlo na to, že chlapec není líný, ale nemocný. Na případ upozornil portál Metro.co.uk.

Došlo to tak daleko, že Harry nyní spí až 18 hodin a nedá se to zastavit. Když to nejméně čeká, tak prostě usne a nikdo ho nemůže vzbudit. Vypadá to, jako by skoro ani nežil a vytrácel se z něj život. Lékaři si s ním nevědí rady a na jeho spánek neexistuje žádný lék Nepomohl ani speciální bolestivý reflexní chvat, který je jinak účinný.

Chlapec má samozřejmě problémy ve škole, protože není schopen vnímat tak dlouhou dobu a ve škole vůbec vydržet. Poslední tři měsíce dokonce nebyl ve škole vůbec. Spekuluje se o tom, že má chlapec chronický únavový syndrom nebo Klein-Leinův syndrom, kterému se také přezdívá syndrom Šípkové Růženky Rodiče doufají, že se na jeho nemoc najde lék a Harry bude zase normální teenager plný života.

Související články

Další články