Kieran Maxwell (15) byl zcela normální chlapec, který snil o tom, že se jednou stane ochráncem pořádku. Jeho sen se však rozplynul, když mu ve 12 letech zjistili rakovinu, kvůli které později přišel o nohu. O jeho příběhu se však dozvěděli místní policisté, kteří mu připravili skvělé překvapení. Na jeho školní ples ho doprovázela policejní eskorta, a to ve velkém stylu.

Tři policejní vozy a dva motocykly, takový byl jeho doprovod. Policejní výprava v čele s Kieranem přijela také pro jeho dívku, která určitě nečekala, že ji přivítá téměř celý policejní sbor.

„Je to úžasné, co pro nás udělali. Bylo to to nejlepší překvapení. Když přijeli, myslel jsem, že chtějí někoho zatknout. Myslím, že si všichni mysleli, že jsem moc nóbl, když jsem přijel s takovou výpravou, ale rozhodně si myslím, že jsem měl nejlepší odvoz,“ řekl nadšeně chlapec.

Před rakovinou chlapec usiloval o to, stát se policistou, jeho sen inspiroval jednoho z jeho učitelů, který vymyslel tohle speciální překvapení. „Bylo tak krásné vidět, jak je normální teenager obklopen svými přáteli. Jsme velmi vděční policistům, kteří věnovali svůj čas, aby se Kieran mohl cítit opravdu výjimečně,“ řekla jeho matka.