Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Chlapci (†10) strčili do konečníku hadici od kompresoru a zmáčkli start

V továrně zabili velmi brutálně 10letého chlapce.
Malý chlapec (10) v Bangladéši zemřel velmi brutálním způsobem. Kolegové mu strčili do konečníku hadici od kompresoru a spustili zařízení. Jeho tělo se tak naplnilo vzduchem a chlapci se roztrhaly všechny orgány.

Tragédie se odehrála v továrně na výrobu oblečení v Bangladéši. Desetiletý chlapec Sagar Barman zemřel po tom, co mu nejspíš kolegové zastrčili násilím hadici do zadku a zapnuli kompresor. Vzduch chlapci v těle roztrhal orgány. Za vraždou stojí několik lidí, píše britský Daily Mail.

Zatím ještě není jasné, proč malého chlapce zavraždili. Nejspíš šlo o vraždu z pomsty. Otec dítěte měl údajně špatný vztah s majitelem továrny, ve které pracoval i malý chlapec. Policie případ vyšetřuje, zatím zatkla manažera továrny Naznula Muda.

Nejde o první vraždu, kdy někdo zabil dětského pracovníka. Ve 13 letech zavraždili i Samiula Alama Rajona, kterého umlátili kovovou tyčí. Útočníci si celý incident dokonce natočili na video. Chlapec na něm prosil o život. Vrazi byli dopadeni a dostali trest smrti.

Mohlo by vás zajímat

Další články