Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Chlapce (4) zabilo to, co máme všichni v kuchyni. Tohle obyčejné koření ho udusilo!

Matthew měl celý život teprve před sebou.
Čtyřletý chlapec skončil v nemocnici poté, co se začal dusit, když spolykal skořici. Bohužel už pro něj bylo pozdě a lékaři mu nedokázali pomoci.

Šokující případ se stal v americkém státě Kentucky. Čtyřletý Matthew Rader se motal v kuchyni, přičemž ve skříni našel skořici, zcela obyčejné koření, které ho ale stálo život.

Jemný prášek mu voněl, proto ho začal polykat. Jenže jak je známo, spolknout skořici není tak jednoduché. Chlapec ji vdechl a začal se dusit. Než zkolaboval, jeho matka stačila přivolat záchranku, která ho transportovala do nemocnice.

„Začal se dusit. Bylo to, jako kdyby měl záchvat, a jednoduše zkolaboval,“ uvedla Mattova matka Brianna. I přes rychlou pomoc lékařů už chlapce k životu nepřivedli. Skořicí se udusil, píše web DailyMirror. Jeho matka teď varuje všechny, kteří zkusili nebo teprve hodlají vyzkoušet tzv. skořicovou výzvu, která se šířila ve světě sociálních sítí a lidé se při ní natáčeli, jak polykají skořici. „Měli by myslet na to, že jim tahle zábava může ublížit,“ dodala.

Mohlo by vás zajímat

Další články