Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Chlap jí nechybí: Osudem zkoušená Týnuš Třešničková slavila Vánoce s rodinou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
šťastná týnuš
Více než rok po ohnivé nehodě a tři měsíce po rozchodu s přítelem je Týnuš Třešničková (23) šťastnější než kdy dřív. Popálené youtuberce vlil krev do žil především společný čas s rodinou. Štědrovečerní večeři jedla po dlouhé době doma a nemohla si to vynachválit!

„Konečně Vánoce doma, nemůžu být spokojenější,“ tetelí se Týnuš Třešničková (23) blahem. Jak se zdá, s nepřízní osudu se pere statečně a všechno zlé dovede využít ve svůj prospěch. Teprve rok uběhl od osudné nehody v Turecku, tři měsíce zase od oznámení rozchodu s podnikatelem Viktorem Hajíčkem (33).

Krásná youtuberka, která se stále potýká s následky popálení, si z toho ovšem vrásky nedělá.

„Včerejší vánoční look. A jak chodíte ke stromečku vy? Svátečně nastrojení, nebo pohodlně v ugly (ošklivém – pozn. red.) vánočním svetru? Já ráda obojí,“ přiznala usměvavá Třešničková, která si po konci vztahu s Hajíčkem nového přítele zatím nenašla. A nic nenasvědčuje tomu, že by jí chlap scházel.

Nezapomněla ještě dodat, že po vydatné porci bramborového salátu do sebe nacpe i domácí cukroví. S rodinou si užila nádherný večer a přesně takhle mají Vánoce vypadat!

Související články

Další články