Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Chlap jako hora! Moderátor Vágner ukázal v Dubaji odhalené tělo…

+ Dalších 6 fotografií
Maká na sobě a je to na něm hodně znát. Moderátor Petr Vágner si vyrazil na dovolenou a procestoval takřka půlku světa. Nejprve si zahrál golf v Dubaji, pak si vyrazil na výlet do Vietnamu, kde si vychutnal tamní speciality...

Petr je znám nejen jako moderátor TV Prima, ale také jako účastník extrémních sportovních klání, jako je třeba Spartan Race. Navíc v těle má bojového ducha, a to je i důvod, proč se věnuje bojovým sportům. Jenže málokdo tuší, že k jeho životním radostem patří i cestování.

Petr se před pár dny vrátil z hodně netradiční dovolené, když si vyrazil do Dubaje na golf a potom si vychutnal krásy Vietnamu. „Byl jsem na golfovém turnaji a pak mi to nedalo, zaletěl jsem se ještě podívat do Vietnamu, kde jsem byl už popáté. Musím říct, že to je nádherná země a já si vždycky užívám jejich speciality,“ prozradil eXtra.cz Vágner, který s oblibou své životní zážitky zveřejňuje na svém Instagramu.

Vše stihl během jednoho týdne. „Prodloužil bych si to, ale nemohl jsem. Mám na Primě hodně pracovních závazků, které nelze odložit. Ale i když to bylo krátké, užil jsem si to,“ dodal spokojeně sympatický moderátor.

Mohlo by vás zajímat

Další články