Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chladnokrevný útok na Filipínce (36) v Bratislavě: Po kopanci do hlavy krvácel do mozku!

Ilustrační foto.
Páteční noc v centru Bratislavy se zvrhla v hotové peklo. K brutálnímu útoku vyjížděli policisté do ulice Obchodní, kolem které se nachází velké množství nočních podniků. Osmadvacetiletý muž tam chladnokrevně zbil téměř čtyřicetiletého cizince, zřejmě Filipínce. Ten s vážnými poraněními hlavy skončil v umělém spánku.

Bratislavští policisté v pátek v noci vyjížděli do ulice Obchodní v centru slovenské metropole. Na místě zadrželi osmadvacetiletého muže, který měl brutálně napadnout šestatřicetiletého cizince.

Ten podle dosavadních informací pochází z Filipín a zřejmě šlo o turistu.

„Zraněnému muži, který se v době příjezdu hlídky nacházel v bezvědomí, policisté poskytli do příjezdu záchranné služby potřebnou první pomoc. Následně byl muž převezen do jedné z bratislavských nemocnic,“ sdělil bratislavský policejní mluvčí Michal Szeiff.

Zraněný muž je podle slovenských médií v kritickém stavu, měl utrpět i krvácení do mozku. V současné chvíli je v umělém spánku. „Dostal do hlavy pořádný kopanec, jenom jeden. Spadl na zem a nehýbal se,“ uvedl pro portál Topky.sk svědek nešťastného incidentu.

Proti podezřelému bylo zahájeno trestní stíhání za ublížení na zdraví a výtržnictví. „Bližší informace k případu bude možné poskytnout, až to procesní situace umožní,“ odmítl policejní mluvčí případ dál komentovat.

Související články

Další články