Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chladnokrevně zabíjela, nyní je na svobodě: Vražedkyně ve vězení záhadně otěhotněla

Zdroj: profimedia
Po odpykaných dvou letech z celkových 30, na které byla Petra Janáková (29) odsouzena za vraždu sběratele mincí Evžena, jde vražedkyně na svobodu. Žena, která zabíjela pro peníze, ve vazební věznici v Hradci Králové záhadně otěhotněla. Nyní je v 6. měsíci a soud vyhověl její žádosti o přerušení trestu.

Už v pátek v poledne Petra Janáková opustila jen s pár taškami a těhotenským břichem věznici v Opavě. Žena je odsouzena na 30 let ve vězení za vraždu sběratele mincí Evžena, kterého zabila pro peníze. Podle televize Nova by zpět do výkonu trestu měla nastoupit do září roku 2020.

Z vězení žena zamířila rovnou do Jilemnice na Semilsku, kde před nástupem za mříže bydlela. Věznici opustila poté, co uvnitř záhadně otěhotněla a soud vyhověl její žádosti o přerušení trestu. Nyní je v 6. měsíci těhotenství Generální inspekce bezpečnostních sborů vyšetřuje, zda otcem dítěte není někdo z dozorců, je však také možné, že si sperma obstarala od některého z vězňů.

Během svého pobytu na svobodě se nebude muset nikde hlásit. Jakmile porodí, bude moct být rok doma s dítětem, následně znovu nastoupí do vězení. Do té doby bude pravděpodobně v Jilemnici a podle serveru Blesk.cz se sousedé jejího pobytu ve městě obávají.

Petra a Jaroslav Janákovi, kteří v době vraždy tvořili manželský pár, vylákali sběratele poštovních známek a mincí z Prahy na schůzku do Jičína. Při společné cestě autem pak Janáková muže zastřelila a manželé tělo oběti odtáhli do kukuřičného pole u Lázní Bělohradu. Tam se druhý den Janák vrátil, aby zesnulému sebral 34 tisíc korun, které měl u sebe. Manželé se rovněž dvakrát pokusili zabít svého zaměstnance z herny v Nové Pace a podle soudu chystali další dvě loupežné vraždy sběratelů.

Související články

Další články