Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Mafiánská poprava v Jihlavě za bílého dne: Ženu zastřelili z jedoucího auta!

Ilustrační foto.
Zdroj: archiv eXtra.cz
Nepochopitelný útok se odehrál v pátek v Jihlavě. Za bílého dne neznámý pachatel zastřelil z jedoucího auta na ulici postarší ženu, která bohužel na způsobené zranění zemřela. Pachatel zatím policistům uniká.

Bezcitná poprava! Jinak se páteční incident z Jihlavy popsat nedá. Starší řidička jela přibližně o půl druhé odpoledne stříbrným Nissanem po ulici Slavíčkova, když v tom ji předjel červený terénní vůz. Neznámý pachatel začal na její auto z okénka střílet a ženu vypálenými ranami zabil!

Ačkoliv se ženě snažila pomoct svědkyně, která v minulosti pracovala jako zdravotní sestra, na záchranu jejího života už bylo bohužel pozdě. Pachatel z místa tragédie ujel, po červeném terénním autě je už vyhlášeno pátrání. Jihlavu z nebe monitoruje policejní vrtulník a okolí hlídají policisté se samopaly.

Policejní mluvčí kraje Vysočina Dana Čírtková sdělila, že kriminalisté stále ohledávají místo činu, a tak zatím nemůže říct další podrobnosti.

Související články

Další články