Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Chladnokrevná vražda na Ústecku byla pravděpodobně dílem zhrzeného milence

Brutalitou vraždy je otřesena celá Česká republika!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Všichni obyvatelé chatové osady na Ústecku jsou naprosto zděšeni brutalitou vraždy, která se tam odehrála. Podle zatím dostupných informací byli pachatelé dva. Jeden na místě obrátil zbraň proti sobě, jelikož se u domu našlo třetí tělo. Policie pracuje i s verzí, že mrtvému někdo pomáhal. Brutalitou je šokováno celé okolí Ústecka. Nyní se vyrojily nové informace, které nasvědčují tomu, že pachatelem by mohl být zhrzený milenec.

Zatím neznámý pachatel se na Ústecku dopustil obzvlášť brutální vraždy, která otřásla celým Českem. Muž se vloupal do chaty, svázal rodiče a před jejich zraky údajně znásilnil obě dcery. Rodiče následně zavraždil a neušetřil ani jejich psa.

Uvnitř byli rodiče a jejich tři potomci – devítiletý, šestnáctiletý a asi dvacetiletý. Rodiče svázali a zabili, šestnáctiletou dceru znásilnili,“ uvedl nejmenovaný zdroj pro server idnes.cz. Podle sousedů z osady však bylo znásilněné dceři pouhých 13 let.

Policie také pracuje s verzí, že pachatelé byli dva. Bohužel se komplice zatím nedaří najít. Zavraždění manželé měli společnou pouze nejmladší dceru a zbytek dětí byl z předchozích vztahů.

Podle portálu denik.cz se nechal slyšet jeden z místních, který tvrdí, že mezi manželi panovala dlouhodobá krize. To by také mohlo být motivem vraždy. "Žena od něj utekla, měli manželské problémy a ona snad měla mít kdysi i milence. Ten jí nikdy neodpustil, že se ke svému muži vrátila."

Výpověď muže by vypovídala o tom, že vrahem mohl být zhrzený milenec. Policii následně zavolal syn, kterému se podařilo z pásky dostat a kolem čtvrté hodiny ranní zalarmoval policii.

Související články

Další články