Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chladnokrevná vražda Marie (†45) a Aleše (†63): Děsivé detaily hororu na Ústecku!

Zdroj: facebook.com/extra.cz
+ Další 2 fotografie
Brutální čin z Českého Újezdu u Střížovic na Ústecku otřásá celou zemí. Chladnokrevnost pachatele je šokující. Vloupal se do chaty, svázal rodiče a před jejich zraky jim znásilnil dceru? Podle dosud známých informací tomu vše nasvědčuje. Zatím jde však o verzi nepotvrzenou policií.

Všichni z chatové osady na Ústecku jsou naprosto vyděšení. Rodinu, která tam žila trvale, kdosi v noci z neděle na pondělí brutálně trýznil. Řádění zatím neznámého pachatele skončilo vraždou obou rodičů a údajným znásilněním jejich dcery.

Na místě byli zavražděni Marie (†45) a Aleš S. (†63). „Uvnitř byli rodiče a jejich tři potomci – devítiletý, šestnáctiletý a asi dvacetiletý. Rodiče svázali a zabili, šestnáctiletou dceru znásilnili,“ uvedl nejmenovaný zdroj pro server idnes.cz. Podle sousedů z osady však bylo znásilněné dceři pouhých 13 let.

Policie pracuje se scénářem, že chladnokrevným vrahem mohl být někdo z rodiny. Vzhledem k okolnostem to mohl být minimálně někdo, kdo rodinu dobře znal. Poté, co vraždu dokonal, se zbavil i psa. Zřejmě pak obrátil zbraň proti sobě, protože před domem se našlo třetí tělo. Policie totožnost mrtvého zjišťuje. Verze, že pachatelé byli dva a druhý je na útěku, je nepotvrzená.

Všechny tři děti by měly být v péči ústecké nemocnice. Zatím se neví, zda se na horor v chatě také musely dívat. Nemocnice o jejich stavu neposkytla žádné informace.

Související články

Další články