Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Chladné setkání Mesarošové s expartnerem u soudu. Otec malého Eliána nabízí ponižující výživné a chce střídavou péči

Dominika dorazila s partnerem.
Zdroj: Herminapress.
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
BOJ

Influencerka Dominika Mesarošová má za sebou první soudní stání s bývalým přítelem Tomášem Novotným. Obvodní soud pro Prahu 4 má určit jejich styk s pětiletým synem Eliánem. Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, co obě strany požadují a nabízejí. Úplně ve shodě opravdu nejsou.

Dominika Mesarošová a těžký rozchod

Někdejší modelka Dominika Mesarošová Tomáše Novotného opustila nedávno poté, co se podle ní provalilo, že jí byl nevěrný.

Později naznačila, že od něj na syna dostala nabídku výživného dva tisíce korun měsíčně, což její sledující na Instagramu neskutečně pobouřilo.

Novotný údajně také chce vzít televizi synovi, když mu ji přitom předtím daroval a sám nainstaloval.


Soud o syna: Zatím bez křiku a hádek

Jak probíhalo samotné soudní stání, nechtěla Mesarošová konkretizovat. „Jednání je odročeno. Oba souhlasíme se střídavou péčí, jen se lišíme v parametrech. Na radu své právní zástupkyně se k podrobnostem ale nebudu vyjadřovat,“ sdělila eXtra.cz stručně.

Již předtím nám ale potvrdila, že Novotný žádá také to, aby jeho ex syna už neukazovala na sociálních sítích. Na rozdíl od její kamarádky Agáty pro ni ale nebyl prostředkem na vydělávání, jen sem tam dávala ven fotku s ním jako hrdá maminka.

Zdroj z blízkosti páru pro náš web naznačil, jak je to s návrhy protistran.

Tatínek chce střídavou péči v rytmu sedm a sedm dnů,“ tvrdí náš pramen, který si pochopitelně nepřál být jmenován. Dominika v podstatě není proti. „Jen mám pocit, že Eliánek by ve svém věku měl být přece jen o trochu víc s matkou. Podle mě by bylo ideální střídání po osmi dnech u mě a šesti u otce, reagovala nakonec.

„V otázce výživného, to se uvidí. Patrně se budou řešit příjmy obou, otec je ale oficiálně dlouho bez práce (jak na podzim informoval Super.cz, pozn. red.). Matka nic nenavrhla, nechává to na soudu,“ pokračuje pak náš zdroj. To ostatně Dominika již dříve sdělila i naší redakci.

Doporučené video: Dominika Mesarošová o mateřství


A jaké bylo první stání? „Někdy ta jednání za účasti expartnerů bývají hrozně emocionálně vyhrocená, často tu nenávist mezi nimi hrotí i jejich advokáti. Ale tady to aspoň napoprvé bylo naprosto v klidu a bez napadání a podobně. Prostě se četl spis,“ doplnil zdroj redakce eXtra.cz.

Za pár týdnů se dvojice před zástupci justice sejde znovu a uvidíme, zda se jednání bude protahovat i přes prázdniny, nebo se nějak zázračně rozhodne již před nimi.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy