Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Chlad s dechberoucí Aničkou, Beránek s mladičkou manželkou a Karlos vyměnil Lelu za Rittiga. Hvězdná přehlídka Laffity

Hvězdná přehlídka Osmanyho Laffity.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 73 fotografií
přehlídka

Osmany Laffita oslavil dvacet let působení v Česku. Při této příležitosti uspořádal ve čtvrtek módní přehlídku, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Akce v Národním muzeu nabídla hned několik překvapivých hostů. Objevil se i Karlos Vémola, ovšem nikoli s Lelou, ale s Ivo Rittigem. 

Osmany Laffita patří k velmi úspěšným módním návrhářům. V České republice působí již dvacet let a při příležitosti oslav zorganizoval ve čtvrtek módní přehlídku, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Jak zachytili fotografové, akci si nenechala ujít hned plejáda známých osobností.


K velkému překvapení dorazil i Karlos Vémola. Tentokrát mu nedělala společnost půvabná Lela Ceterová, ale podnikatel a lobbista Ivo Rittig, který se s Vémolou blízce přátelí. MMA zápasník stihl ve čtvrtek dvě akce, nejdříve se totiž společně s manželkou objevili na otevření centra Máj. Zcela nečekaně se pak v Národním muzeu objevil i Vlastimil Spěvák.

Leo Beránek ukázal o 43 let mladší manželku

Nouze nebyla ani o zamilované páry. Módní přehlídku si nenechal ujít ani Leo Beránek starší, jenž vyvedl svou o 43 let mladší manželku Kateřinu. Společně tokali o sto šest a úsměvy rozdávali na všechny strany. Kráska vsadila na jednoduchost a eleganci a vynesla jednoduché černé šaty. Nechyběli ani manželé Chladovi. Anna-Marie vypadala božsky – v červených šatech byla zcela k nepřehlédnutí.


Do role modelky se opět vžila Iva Kubelková, jež dorazila společně s dcerami Natálií a Karolínou. Přehlídku šla i krásná Natálka, která má úspěšně za sebou zkoušku dospělosti a znovu si tak může čas od času vyrazit do společnosti. Skvěle vypadala i mladší Karolína. Ta potvrdila pravidlo, že geny se nezapřou, a své mamince je snad stále více podobná.

A kdo další dorazil? Podívat se můžete v galerii.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy