Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chinaski se po vyhazovu zase plní: Kapela má nového bubeníka!

Lukáš Pavlík už brzy v Chinaski.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další 4 fotografie
Populární kapela Chinaski se odhodlala k závažnému kroku. František Táborský a Michal Malátný se rozhodli pokračovat bez dalších 4 členů. Těmi jsou Ondřej Škocha, Štěpán Škocha, Petr Kužvart a Otakar Petřina. Změny v kapele proběhly pouhých pár dní poté, co skupina zahrála v O2 aréně a předvedla fenomenální výkon.

„Chápeme rozhořčení některých z vás, ale zároveň si stojíme za svým rozhodnutím, které je podle nás nejpoctivějším řešením, které jsme mohli udělat. Společná energie v kapele vyprchala a nechtěli jsme pokračovat jen ze setrvačnosti nebo kvůli penězům,“ vzkazují na FB František Táborský a Michal Malátný.

„Novou sestavu oznámíme 4. ledna a na jaro připravujeme klubové turné. Díky všem, kteří nám stále věří a kteří náš krok pochopili. Ty ostatní se pokusíme přesvědčit na místech, kde jsme začínali a kde to máme rádi nejvíc, v klubech a kulturácích,“ dodávají.

Podle informací eXtra.cz je už ale o novém bubeníkovi rozhodnuto. Bude jím Lukáš Pavlík, který má za sebou spolupráci s Alešem Brichtou, Ewou Farnou, Davidem Krausem, Kamilem Střihavkou a kapelou Čechomor.

Související články

Další články