Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Chili ze Survivoru lidi nemůžou vystát: Ze sluníčka se vyklubal pokrytec, píší

Odchod moderátora ranil i Chili.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
survivor

V reality show Survivor na TV Nova už bojuje o přežití a milionovou výhru méně než polovina původních soutěžících a diváci si na většinu hráčů již dokázali udělat své vlastní názory, které nejsou vždy pozitivní. Nejvíce negativních vzkazů přichází směrem k Chili, která v show své fanoušky velmi nemile překvapila. Někteří dokonce míní, že si svým chováním zničila již dobře zajetou kariéru, kterou započala jako kuchařka v MasterChefovi.

V reality show Survivor nejde pouze o vyhrávání imunit, výhod a přežívání na ostrově, naopak se jedná zejména o sociální experiment. Pak je už na každém hráči, jak tuhle hru uchopí. Někdo dokáže hrát takticky, ale čistě, bez zbytečných pomluv. Jiní se pouštějí do často nebezpečných intrik, které již znamenaly pro některé favority na vítězství nečekaný, ale definitivní konec.

Diváci Survivora měli o některých hráčích ještě před odletem do Dominikánské republiky určité mínění. Polovina z nich totiž pocházela z řad známých osobností a svá jména už tak měli přes média vybudovaná, přesto se v některých celebritách fanoušci Survivora spletli. Výraznou a oblíbenou osobností se stal například moderátor Tomáš Zástěra, který se díky show dostal za hranice influencerství.

Chili dostává těžkou bídu

Velkým překvapením a zklamáním je pro diváky kuchařka Chili, která v minulosti zářila v kulinářské show MasterChef. Později zkusila štěstí i v SuperStar, až do třetice ji kroky zavedly do Survivora. A právě kvůli účasti v drsné reality show mnoho svých příznivců svou prezentací zklamala, což se velmi výrazně projevilo u příspěvků na jejím Instagramu, kde člověk jen těžko dohledá pozitivní komentář.

"V životě jsem nenapsala hate komentář, ale ty jsi neskutečně odpornej a zlej člověk," píší ti umírněnější lidé pod její fotografie, které na Chilin Instagram sdílí správce, jehož si sama kuchařka zvolila.

"V reality show MasterChef jsem ti fandila, ale tady mi jdeš neskutečně na nervy," pokračují diváci v záplavě názorů, které se velmi shodují. "Neskutečně se těším, až se vrátíš a přečteš si, co si o tobě lidé myslí a jak neskutečně skvěle ses prezentovala."

Fanoušky Survivoru velmi namíchlo, jakým způsobem se obula do Xénie, pro kterou je odloučení od blízkých zjevně každým dnem náročnější. Zejména pak poté, co nedostala videovzkaz od svého přítele a neudržela slzy.

"Jsem tak strašně znechucená chováním téhle osoby, že mi začíná vadit i pohled na ni. Vysmívat se někomu, že se jí neozval přítel, a dělat si prdel, jak si Xenka s Tomem pláče na ramínku, to je maximální dno a hnus. Takhle se vysmívají lidé, kteří to nemají v životě v pořádku. Jde z tebe normálně zlo a pokrytectví. Jsi člověk, který se projevuje veřejně na okolí jako rádoby sluníčko, ale v reálu uvnitř sebe jsi úplně prohnilá," ozvala se jedna ze znechucených divaček.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy