Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Chili z MasterChefa o účasti v drsné reality show: Pravý Survivor nastal po návratu

Chili Ta Thuy o reality show Survivor: Opravdu mi to dramaticky změnilo život, říká
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií

Chili Ta Thuy, známá účastnice televizních pořadů jako MasterChef, SuperStar a Survivor, v rozhovoru pro DVTV nedávno prozradila, jak se změnil její život po návratu z reality show Survivor. Vlna negativních komentářů po návratu jí podle ní ukázala, že pravý Survivor začal až doma.

Chili Ta Thuy otevřeně hovořila o následcích hejtů, které na ni dopadly po návratu ze Survivora. Tvrdí, že mnozí diváci nepochopili podstatu soutěže. "Lidé často nechápou, že účastníci reality show v ní nejsou sami sebou, jdou tam intrikovat a taktizovat, ale na tom ta soutěž stojí, a proto je tak populární po celém světě," vysvětluje. Tahle nepochopení vedla k masivnímu přívalu negativních komentářů, které jí podle ní dramaticky změnily život.

Rozhovor s moderátorem Ondřejem Novotným:


Survivor začal až po návratu z ostrova

Chili zdůraznila, že pravý Survivor se odehrál až v domácím prostředí. "Opravdu mi to dramaticky změnilo život, protože ten pravý Survivor nastal až po návratu," svěřila se účastnice drsné reality show. Záplava nenávistných reakcí byla pro ni nejen těžká, ale současně jí odhalila pravé hodnoty lidí kolem ní. "Bylo to velmi těžké, ale zároveň každá takováhle krize vám ukáže za prvé, kdo jsou lidé okolo vás, kdo s vámi zůstane, takže to funguje jako velmi dobrý filtr," řekla pro DVTV Chili.

Přestože bylo těžké čelit nenávisti, vnímá to jako test vlastního charakteru a hodnot. Krize jí umožnila uvědomit si, kdo skutečně je. "Já jsem se pak vlastně uvolnila i v té komunikaci, uvědomila jsem si, kdo jsem a na čem ty hodnoty stojí. Dalo mi to hrozně moc," dodala s tím, že si uvědomila spoustu věcí.

Celkově Chili Ta Thuy vidí tuto životní zkoušku jako období osobního růstu. V průběhu těžkostí si uvědomila své hodnoty, posílila svůj charakter a nyní, i přes obtíže, vnímá tuto životní etapu jako obrovský dar, který jí přinesl větší sebepoznání a sílu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy