Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Chili se toho nebojí: Hvězda MasterChefa chce dobýt i SuperStar

Hvězda MasterChefa zkouší štěstí i v SuperStar.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
superstar

Pěvecká soutěž SuperStar bude v neděli pokračovat dalším castingovým kolem, ve kterém čeká překvapení zejména pro fanoušky MasterChefa. Ve třetí epizodě totiž zkusí štěstí v klání o možný postup Chili (30), která v minulosti již nadchla svým kuchařským umem v kulinářské show. "Někdy je třeba říct ano bláznivým nápadům," říká.

Některým lidem byl do vínku dán pouze jediný talent. Jiní ale měli štěstí a byli obdařeni nadáním hned na několik činností. To je i příklad Chili, kterou určitě budete znát z velkolepé kuchařské show TV Nova – Masterchef Česko. Chili ohromila hvězdné porotce Jana Punčocháře, Radka Kašpárka a Přemka Forejta svým kuchařským uměním v roce 2020, nyní se pokusí ohromit porotu SuperStar svým zpěvem.

"Mě kromě vaření i zpěv vždy bavil. A díky MasterChefovi jsem tak nějak zjistila, že je někdy třeba říci ano bláznivým nápadům. A řekla jsem si, že i zpěvu dám šanci, protože je to moje celoživotní vášeň," odpověděla Chili na dotaz Patricie Pagáčové, která se s nadšením Chili zeptala, zda se zpěvu věnuje více.

Na nedělní večer je pro fanoušky SuperStar připravena opět skvělá podívaná, během které není o zábavu nouze. Diváci budou mít možnost opět sledovat výkony soutěžících v castingových kolech. Samozřejmě nebude chybět ani porota ve složení Leoš Mareš, Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera a Marián Čekovský. Uvidíme, které soutěžící posunou dál a komu naopak zhatí naděje v cestě za snem.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy