Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Chili reaguje na masivní vlnu kritiky: Hejty na rozdíl od Nikoly Čechové nemaže

Chili se proslavila v kulinářské show MasterChef.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
survivor

Diváci reality show Survivor se velmi těší z rozpadu dívčího tria Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Důvodem jejich radosti je zákeřná a špinavá hra, kterou lidé zkrátka nemohou vystát, a proto je teď soudí i v reálném životě. S nenávistnými komentáři se setkává hlavně Nikola a Chili. Kuchařka se rozhodla poprvé ke kritice na Instagramu vyjádřit. Jak se staví k hejtům a co obdivuje na své bývalé spoluhráčce? 

Návrat do reality byl hořký zejména pro Nikolu Čechovou a Chili. Jejich hra v Survivoru se divákům doslova hnusila a často ji přirovnávali k šikaně. Fanoušci si všimli, že na rozdíl od youtuberky se kuchařka hejtům nebrání tím, že by je mazala, naopak jim dává na sociálních sítích prostor, ale i tak přiznává, že není příjemné je číst.

"Ta kritika není nikdy příjemná, ale vždycky se ptám, jestli je to konstruktivní a jaký je úmysl toho člověka, který mě kritizuje. Jestli mě chce upozornit na něco, co bych mohla udělat lépe, abych byla chytřejší, moudřejší a šťastnější. Nebo je to jen výkřik do tmy a jestli si tím ten člověk třeba nechce něco kompenzovat," svěřila se Chili na svém Instagramu, kde je pod fotografiemi vskutku těžké dohledat nějaký pozitivní komentář.

Chili je hejtům otevřená

Zdá se, že je nenáviděná "celým národem", ale není tomu tak. "Nemyslím si, byla jsem nakupovat a paní prodavačka byla moc milá, jela jsem tramvají a pan řidič byl taky strašně milý. Takže si nemyslím, že mě nesnáší celý národ, ale upřímně si budu vždycky víc vážit názorů lidí, kteří mě znají," říká se slovy, že mezi svými spoluhráči byla zřejmě oblíbená, pokud se vyloženě nezaměřovali na její hru. Ta byla proti srsti například Adamu Raiterovi, který nám řekl, že Chili jako jediné výhru nepřeje.

"Strávili se mnou hodně času na ostrově, myslím si, že mě za ten čas stihli dobře poznat, a pokud by o mně oni řekli, že jsem bezpáteřní, to by mě docela zasáhlo," dodává k hejtům, kterým je otevřená.

"Sítě propojují lidi po celém světě a díky tomu můžeme zachraňovat lidské životy i na druhém konci světa. Já to beru tak, že je potřeba se proti tomu obrnit a být silný. Můj Instagram je všem hejtům plně otevřený, nic nemažu, poslužte si."

Nikola Čechová je podle Chili výjimečná

V Dominikánské republice si nejvíce sedla s youtuberkou Nikolou Čechovou, která tvořila hlavu dívčího tria. Ostatní hráče ohrožovala v možném postupu, a tak se nakonec rozhodli, že půjde z kola ven, což zbylou dvojici velmi zasáhlo.

Chili se na Instagramu také svěřila, co na Nikol obdivuje. Zdá se, že tohle pouto přátelství už jen tak nikdo nerozdělí.

"Těch věcí, které dělají z Niky skvělého a výjimečného člověka, je hrozně moc. Asi bych vypíchla, že je nesmírně inteligentní, má boží smysl pro humor. Proto jsme si tak rozuměly, teď jsem vlastně pochválila i svůj smysl pro humor. Je to nesmírně velkorysý člověk, který má srdce na správném místě, podělí se s vámi i o svou porci, i když má sám málo. Tyhle kvality by jí připsali úplně všichni, kteří tam s ní byli a na rozdíl od televizních diváků, kteří znají jenom Niky jako hráče, měli možnost ji pořádně poznat. Věřím, že nám to vydrží, od Survivoru jsme neustále v kontaktu."


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy