Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Chili prošla razantní proměnou: Bobbyho Sixkillera z Odpadlíka vyměnila za mikádo

Chili prošla razantní proměnou.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / se souhlasem Chili / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
proměna

Reality show Survivor skončila a už je znám i samotný vítěz soutěže. Ten sice může být pouze jeden, ale i ostatní účastníci za sebou zanechali svůj podpis, který jen tak nesmažou. U diváků nejméně oblíbeným hráčem byla kuchařka Chili, která si po návratu domů musela srovnat myšlenky v přírodě. Také se rozhodla razantně si ostříhat vlasy, čímž se rozloučila i s Bobbym Sixkillerem, kterého vzhledově velmi připomínala, svěřila se na Instagramu.

Chili si diváci televizních obrazovek jako kuchařku z MasterChefa zamilovali, avšak velký zvrat nastal, když se dostala do reality show Survivor, kde se stala v očích diváků, ale také svých už získaných fanoušků, zcela jinou osobou. Dříve měli Chili za fajn holku s úsměvem na tváři, dnes za jejím úsměvem vidí jen faleš, ačkoli vše nemusí být tak, jak se na pohled zdá.

Survivor je stále pouze hra, kde se taktizuje, a nejednou si v ní soutěžící obrazně řečeno i vrazili kudlu do zad. Pak už je na každém hráči, jakou hru zvolí, a musí počítat i s následky, ať pozitivními či negativními.

Po návratu prchla do přírody

Po návratu do Česka se Chili na několik dní vydala do přírody, daleko od reality, kde si potřebovala srovnat myšlenky i emoce. "Vím, že spoustu věcí nebudu moci vysvětlit ani předat dál, obzvlášť těm, kteří tam nebyli a mou cestu posuzují na základě toho, co vidí v televizi. To je ale v pořádku, protože o tom, co si odnáším ze Survivoru, rozhoduju pouze já," svěřila se na svém Instagramu.

Změna je život

Vzhledovou předností Chili byly i její dlouhé černé vlasy, ty jsou ale dnes minulostí. Náročné podmínky v Survivoru se podepsaly i na nich, a tak je razantně ostříhala. "Ze Survivoru se vracím mnohem silnější, až na moje vlasy. Písek, slunce, slaná voda a stres skolily i moje husté vietnamské kadeře. Je čas jim odlehčit," vysvětlila kuchařka na sociálních sítích. U kadeřnice se pak se slzami na krajíčku rozloučila se svou chloubou.

"Pojďme to ale brát pozitivně. Konečně vím, jak bych vypadala s mikádem. Promiň, bráško. Už si nebudeme tak podobný. But I still love you," dodala s úsměvem ke snímku Bobbyho Sixkillera, kterému by podle diváků Survivora mohla dělat dokonalého dvojníka.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy