Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Chili poprvé o tajné lásce ze Survivoru: Jsme ve fázi vzájemného poznávání, prozradila

Uhrančivá černovláska zapózovala se svým doprovodem.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
zpověď

Všechno má svůj konec, i reality show Survivor, která už zná držitele skalpu v podobě pohádkových 2,5 milionu. Někteří hráči se ale stali vítězi i z jiného hlediska, na ostrově si našli osudové přátelství, ale také prošli nenahraditelnou životní zkouškou. Kuchařka Chili si v Dominikánské republice dokonce našla lásku, o které prozradila redakci eXtra.cz více detailů.

Jedna z nejvýraznějších hráček Survivor Česko a Slovensko, kuchařka Chili, si z Dominikánské republiky přivezla nejen životní zážitek a přátelství, ale také lásku, se kterou tam zřejmě trávila i čas poté, co za show zazvonil zvonec a byl konec.

Redakci eXtra.cz prozradila, že je pár stále ve fázi seznamování. "Já se k tomu zatím nechci moc vyjadřovat. Sice mi to ulítlo během rozhovoru a řeší to teď úplně všichni, ale pořád je to moje soukromí," líčí s úsměvem uhrančivá černovláska.

"Jsem s tím člověkem stále v seznamovacím procesu, nechci nic dopředu předvídat a nechci, aby byl na toho člověka, ale ani na mě, vyvíjen tlak. Zatím tomu nechávám volný průběh, ale věřím, že jsem si tu lásku přivezla i do reality."

Chili s barevně sladěnou dámou

Chili držela v Survivoru pevné přátelství s Nikol Čechovou a Veronikou Havlik. Pouto legendárního tria se nepřetrhlo ani v realitě a věří, že na ostrově vskutku našly během pár měsíců pravé přátelství. Proto podle Chili není vyloučené, že tam byl i prostor k nalezení pravé lásky a partnera do života.

"Myslím si, že na ostrově je spousta příležitostí se zamilovat ve smyslu, že je tam možnost toho člověka opravdu dobře poznat. Zní to zvláštně, že by si člověk našel pravá přátelství nebo vztah během tří měsíců, ale tam je to jiné. Člověka poznáte v extrémních situacích a jste s ním od rána do večera. Je to takový katalyzátor seznamovacích procesů," uzavřela Chili, která dorazila na zahájení projektu glorchestra 2022 s barevně sladěným dámským doprovodem.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy