Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Chili o hubnutí i návratu do reality: Chce se mi pořád hrozně jíst, říká. Jak krotí svůj apetit?

Chili v květinkovém overalu.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
zpověď

Zavzpomínala na své působení v drsné soutěži, kvůli které si odnesla do reálného života i nepříjemné následky. Kuchařka Chili, účastnice reality show Survivor, redakci eXtra.cz prozradila, co ji stále trápí. Promluvila také o formování postavy, která zažila v posledních měsících pořádné výkyvy, a řekla nám, jak proběhlo první setkání se všemi aktéry. 

Už od počátku Survivoru bylo znát, že Chili nastoupila do hry s veškerou vervou a chce se dostat co možno nejdál. Mnoho diváků s její hrou sice nesympatizovalo, ale na ostrově se díky ní dokázala dostat až do top čtyřky.

Chili se pustila do hubnutí

Chili nám prozradila, že během pobytu na ostrově v karibském ráji zhubla šest kilogramů, což po konci show jako mávnutím proutku nabrala zpátky, společně s pár dalšími kily, s nimiž se rozhodla zatočit.

"Musím se přiznat, že to jde pomalu. Nebojuji tolik s tím, že se mi nechce cvičit, ale spíš se mi chce pořád hrozně jíst. Pořád je tam ten Survivor komplex a nevím, jak naložit s těmi šílenými chutěmi," vypráví Chili pro eXtra.cz s úsměvem.

"Naskočila jsem na přerušovaný půst, což mi funguje a pomáhá mi zkrotit můj apetit. Jde to pomalu, ale důležité je být trpělivý, což není moje silná stránka a je to i věc, kterou jsem se na ostrově naučila," poznamenala.

Tvrdý návrat do reality

Následkem pobytu na ostrově, kde neměli soutěžící několik měsíců nutričně vyváženou stravu, se to projevilo mnoha způsoby, se kterými hráči dodnes bojují.

"Na ostrově mi vypadala půlka vlasů, hrozně jsem tím trpěla. Bohužel to moje husté vietnamské žíně nepřežily. Jinak si myslím, že už jsem na tom o něco líp, je to první týden, kdy se cítím být sama sebou, ale tu energii, kterou jsem měla před soutěží, stále nemám. To aklimatizování pro mě bylo hrozně rychlé, je to zvláštní, když je člověk na ostrově, tak se těší domů a myslí si, že skočí zpět do toho tempa, ale je velmi těžké se třeba jen soustředit, člověk je roztěkaný a velmi snadno unavený," vykládá.

První setkání

Finále Survivoru proběhlo v Dominikánské republice, a tak už byli hráči obeznámení s faktem, že vyhrál Vláďa. Přesto se rozhodli uspořádat společné setkání, kde i po boku svých blízkých sledovali v televizi poslední díl, který prožili, jako by to bylo poprvé.

"Bylo to strašně fajn, po dlouhé době jsme se setkali téměř všichni. To, s čím člověk bojuje, když to vypráví blízkým, jsou nepřenositelné zážitky. Tím, že si to můžu říct s lidmi, se kterými jsem tam byla, tak to bylo příjemné. Zároveň jsme si vyměnili informace, jak se každý vypořádává s návratem do reálného života," uzavřela Chili na slavnostním představení hudebního projektu Glorchestra.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy