Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Chili měla být ve finále, říká režisér Survivoru. Proč ji ale nazval zloduchem?

Režisér Survivoru Marek Orlík komentuje hru Chili. Co o ní řekl?
Zdroj: Se svolením Marka Orlíka
+ Dalších 5 fotografií
Survivor

Zasloužila si Chili dostat do finále, nebo byla top čtyřka pro ni vydřená? Nyní se k jejímu vypadnutí vyslovil i režisér show Marek Orlík. Jak ohodnotil její hru a proč ji označil za největšího zloducha letošní série Survivoru televize Nova? O tom se rozepsal na svém Instagramu. 

Jestli se Vladimír Čapek stal mistrem her o individuální imunitu, Ta Thuy Dung, která je známá jako Chili, se zapsala do historie Survivoru jako hráčka, které se v duelech podařilo vyřadit co nejvíc konkurentů. Díky její šikovnosti skončili v porotě Nikola, Veronika, Xénie i Braňo. Nakonec se jí ale nepodařilo přehrát Veve, která ji hravě poslala mezi ostatní porotce.

Ačkoliv velká část diváků Survivoru tento moment oslavila se skleničkou v ruce, režisér show Marek Orlík byl zklamaný. Na svém instagramovém profilu se totiž rozepsal o její hře a přiznal se, že by ji rád viděl ve finále. Dokonce ji nazval největším zloduchem letošní série a myslel to jako kompliment.

Chili jako zloduch

“Chili jsem měl před začátkem Survivoru na krátkém seznamu potenciálních vítězů a jsem rád, že mé očekávání nezklamala. Šla do celé show naplno, nebála se hrát, vyhazovat lidi a hlavně o tom otevřeně mluvit na kameru, čímž se stala jedním z největších 'zloduchů' této řady. Chápu, že to některým divákům nemuselo sednout, obzvlášť když je Chili hodně expresivní a sarkastická, ale takovéto hráče show zkrátka potřebuje a dělají série zajímavé,” tvrdí Orlík, který znovu jenom potvrdil, že největší chybou Chili byla příliš průhledná taktika.

“Co se týče samotné taktiky, tak tam bych se opakoval stejně jako u Nikol a Verči. Pevná trojice byla prostě moc očividná a semknutá, což nakonec všem zpečetilo osud. Určitě nejde Chili odepřít snahu to po vyřazení Nikol a Verči změnit, každopádně už bylo pozdě a cesta do finále pro Chili byla už jen přes duely,” dodal Orlík, který přiznává, že mu bylo líto, že se nakonec nedostala dál než jenom do top čtyřky.

Chili mohla porazit Vláďu

“Z herního hlediska je mi líto, že se tam Chili nedostala, zajímalo by mě, jak by si vedla před porotou a kolik hlasů by na konci dostala. V tomhle je ale Survivor krutý, Chili na laně chybělo maximálně deset sekund na to, aby porazila Vláďu a probojovala se do poslední trojky,” myslí si Orlík s tím, že se Chili nemá zač stydět.

“Celkově jsem za Chili rád, že si v Survivoru vyzkoušela snad všechno, co se dalo. Úspěšně lovila, vařila pro kmen, zažila taktický 'blindside' z obou stran, zážitková odměna, vyhrávala duely. Chybělo tomu z její strany pouze finále a případná výhra,” uzavřel Orlík, z jehož slov je zřejmé, že Chili byla jeho favoritkou.

Vnímali jste její hru ve stejném světle?

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy