Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Chci mít sedm dětí, přiznal Ronaldo, zatímco se stále spekuluje, jestli je jeho přítelkyně těhotná

Georginino těhotenství nepotvrdil, ale chce prý sedm dětí!
Zdroj: instagram
+ Dalších 30 fotografií
Cristiano Ronaldo nedávno rozšířil svou rodinu o dva nové členy, dvojčátka Evu a Matea, které mu porodila náhradní matka. Zatímco se stále bouřlivě spekuluje o tom, že je jeho přítelkyně Georgina Rodriguez těhotná, slavný fotbalista přiznal, že by chtěl mít jednou aspoň sedm dětí.

Vlastně to ani tak není přímo Cristianovo přání, jako přání jeho nejstaršího syna. Cristiano junior se prý moc rád stará o své novorozené sourozence a nechal se dokonce slyšet, že by chtěl celkem šest sourozenců, protože sedmička je šťastné číslo.

Ronaldo si roli tatínka také velmi užívá, takže by to možná ani jemu nebylo proti srsti. Zatímco španělská média tvrdí, že jim Cristiano potvrdil těhotenství přítelkyně Georginy, sama fotbalová jednička se k tomu ještě nevyjádřila. Zvěsti o její graviditě kolují již nějakou dobu, ovšem díky fotkám z prosluněné dovolené na Ibize, kde je v bikinách celkem zřetelně vidět těhotenský pupík, se asi není o čem bavit.

Je tedy více než pravděpodobné, že další děti by mu konečně mohla porodit jeho družka, nikoliv náhradní matka. Jedna mu porodila juniora a druhá nyní dvojčátka. Jejich identity zůstávají stále pod pokličkou. Právě díky náhradním matkám svých dětí čelí Ronaldo pomluvám, že je ve skutečnosti gay. Vlastně možná i díky tomu, že se často mazlí s chlapci. Ať tak či onak, je jasné alespoň to, že Ronaldo je skvělý táta a o další potomky možná nebude vůbec nouze.

Související články

Další články