Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Chester Bennington se zabil před 3 lety: Vdova se vdala, Linkin Park mají tajemnou píseň

Chester Bennington se zabil před 3 lety: Vdova se vdala, Linkin Park mají tajemnou píseň
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
SEBEVRAŽDA
Když zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington spáchal 20. července roku 2017 sebevraždu oběšením, všichni zůstali v němém šoku. Truchlili po něm fanoušci, manželka i jeho šest dětí. Zemřel v den, kdy by slavil 53. narozeniny jeho přítel Chris Cornell, zpěvák Audioslave a Soundgarden, který se oběsil o tři měsíce dříve. Kapela Linkin Park nedávno odtajnila, že vlastní dosud nevydanou nahrávku, na které Chester Bennington zpívá. Píseň se jmenuje Friendly Fire.

Chester Bennington se narodil 20. března roku 1976 v Phoenixu v Arizoně. Budoucí slavný zpěvák neměl lehké dětství. Rodiče se rozvedli, když mu bylo 11 let, a v dětství byl sexuálně zneužíván člověkem blízkým jeho rodině. Sebevraždou, kterou se o 41 let později rozhodl spáchat, řešilo svůj odchod ze světa i několik dalších jeho přátel. Jeho životem se jako tenká červená nit táhly problémy s drogami a deprese.

Chester Bennington měl šest dětí se třemi manželkami

Nevytáhlo ho z nich natrvalo ani jeho šest dětí. V roce 1996 se mu narodil syn Jamie, v roce 1997 pak později osvojený syn Izaiáš. Jejich matkou byla Elka Brand. V roce 1996 si ale zároveň vzal Samanthu Marii Olit. Snubní prstýnky si tehdy nechali vytetovat, protože opravdové si v té době nemohli dovolit. Se Samanthou měli jedno společné dítě, syna Dravena Sebastiana, který se narodil v roce 2002. Postupem času však Chester trávil víc času s kapelou než se svou ženou a v roce 2005 přišel rozvod. Hned o rok později se oženil s bývalou modelkou Playboye Talindou Ann Bentley, která mu porodila tři děti: syna Tylera Lee Benningtona a dvojčata Lily a Lilu. Ta se narodila v roce 2011. V době tatínkovy sebevraždy bylo holčičkám necelých 6 let.

Vdovy se zastala vdova

Talinda se počátkem letošního roku opět vdala. Radost jí zkazil jen zahraniční bulvár, který ji obvinil, že jako datum svatby zvolila stejný den, kdy si brala Chestera Benningtona, což ovšem nebyla pravda. Pomocnou ruku jí podala vdova po Chrisu Cornellovi, nejlepším příteli jejího mrtvého muže, která jí jako slova podpory napsala: "Ignoruj ​​to - až moc dobře víš, jak se život může změnit v okamžiku. Gratuluji!"

Dodnes se spekuluje, že právě Cornellova sebevražda, kterou spáchal tři měsíce před Benningtonem, mohla být jednou z příčin dobrovolného odchodu ze světa zpěváka Linkin Park Sebevraždu totiž Chester Bennington spáchal v den, kdy by Chris Cornell slavil narozeniny.

Utajená píseň - Friendly Fire

Ze sebevraždy svého zpěváka se dlouho nemohli vzpamatovat ani členové skupiny Linkin Park. Kapela na Chesterovu počest uspořádala tři měsíce po jeho smrti koncert s názvem "Linkin Park & Friends Concert Celebrating Chester Bennington", kterého se zúčastnili např. Blink-182, Korn, Bring Me The Horizon nebo Machine Gun Kelly. V listopadu roku 2017 pak vydala album One More Light: Live, obsahující živé záznamy z posledních koncertů s Chesterem Benningtonem. Poté se na dlouho odmlčela.

V současné době ale přicházejí pozitivní zprávy. Členové kapely začali pracovat na nové muzice, v době koronaviru ale mezi sebou komunikují jen přes sociální sítě. Mike Shinoda navíc odtajnil, že kapela má v rukávu ještě jeden song nazpívaný Chesterem Benningtonem. Vzápětí však fanoušky zchladil. Linkin Park se totiž píseň pojmenovanou Friendly Fire rozhodně nechystají brzy vydat. "Nejspíš si na ni počkáte roky," dodal Shinoda.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy