Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Cher slaví 73. narozeniny: Podívejte se, jak vypadala bohyně popu na začátku kariéry

Cher slaví 73. narozeniny: Podívejte se, jak vypadala bohyně popu na začátku kariéry
Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
Narozeniny
Zpěvačka Cher dnes slaví 73. narozeniny. Málokdo by poznal, že její věk už přesáhl sedmdesát. Bohyně popu se za ta léta její kariéry téměř nezměnila. Stále vypadá mladě a vitálně.

Snad úplně každý zná alespoň jednu písničku od Cher. Hitovky, jako je Strong enough či Believe, dodnes zaznívají v rádiích nebo v jukeboxech, kde si je s oblibou pouštějí nadšení fandové a zpívají je pak s rozzářeným úsměvem. Cher, celým jménem Cherilyn Sarkisian, je totiž velmi oblíbenou zpěvačkou, a to už od počátku její kariéry. Za vzestup ke hvězdám stojí písnička I got you babe z roku 1965, kterou nazpívala se Sonnym Bonem (†62). Písničkou vyřadili The Beatles z vrcholku britských hitparád.

Cher byla za Sonnyho provdaná a společně tvořili pěvecké duo Sonny & Cher. Za dob jejich slávy byli natolik oblíbení, že fanoušci napodobovali styl zvonových kalhot a kožených vestiček, což pro ně bylo tehdy specifické. Bohužel jako téměř všechno tak i jejich manželství skončilo. Handrkování o peníze došlo až k soudu a skončilo rozvodem. Dceru Chastity dostala do péče Cher. Druhé dítě Elijaha má bohyně popu se zesnulým zpěvákem Greggem Allmanem.

Zpěvačka během let získala mnoho ocenění, a protože byla i úspěšnou herečkou, tak získala i ceny, jako je třeba Oscar, Zlatý glóbus nebo Grammy. Mohli jsme ji vidět ve filmu Pod vlivem úplňku, kde hrála po boku Nicolase Cage (55), nebo ve snímku Varieté, ve kterém s Christinou Aguilerou (38) odvedly opravdu skvělou práci.

Hvězdná Cher dnes oslavuje 73. narozeniny a málokdo by řekl, že už jí je opravdu tolik. Cher se totiž téměř vůbec nezměnila a dá se říci, že vypadá pořád stejně skvěle. Podívejte se do fotogalerie na to, jak šel čas s Cher.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy