Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Cher slaví 73. narozeniny: Podívejte se, jak vypadala bohyně popu na začátku kariéry

Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
Narozeniny
Zpěvačka Cher dnes slaví 73. narozeniny. Málokdo by poznal, že její věk už přesáhl sedmdesát. Bohyně popu se za ta léta její kariéry téměř nezměnila. Stále vypadá mladě a vitálně.

Snad úplně každý zná alespoň jednu písničku od Cher. Hitovky, jako je Strong enough či Believe, dodnes zaznívají v rádiích nebo v jukeboxech, kde si je s oblibou pouštějí nadšení fandové a zpívají je pak s rozzářeným úsměvem. Cher, celým jménem Cherilyn Sarkisian, je totiž velmi oblíbenou zpěvačkou, a to už od počátku její kariéry. Za vzestup ke hvězdám stojí písnička I got you babe z roku 1965, kterou nazpívala se Sonnym Bonem (†62). Písničkou vyřadili The Beatles z vrcholku britských hitparád.

Cher byla za Sonnyho provdaná a společně tvořili pěvecké duo Sonny & Cher. Za dob jejich slávy byli natolik oblíbení, že fanoušci napodobovali styl zvonových kalhot a kožených vestiček, což pro ně bylo tehdy specifické. Bohužel jako téměř všechno tak i jejich manželství skončilo. Handrkování o peníze došlo až k soudu a skončilo rozvodem. Dceru Chastity dostala do péče Cher. Druhé dítě Elijaha má bohyně popu se zesnulým zpěvákem Greggem Allmanem.

Zpěvačka během let získala mnoho ocenění, a protože byla i úspěšnou herečkou, tak získala i ceny, jako je třeba Oscar, Zlatý glóbus nebo Grammy. Mohli jsme ji vidět ve filmu Pod vlivem úplňku, kde hrála po boku Nicolase Cage (55), nebo ve snímku Varieté, ve kterém s Christinou Aguilerou (38) odvedly opravdu skvělou práci.

Hvězdná Cher dnes oslavuje 73. narozeniny a málokdo by řekl, že už jí je opravdu tolik. Cher se totiž téměř vůbec nezměnila a dá se říci, že vypadá pořád stejně skvěle. Podívejte se do fotogalerie na to, jak šel čas s Cher.

Související články

Další články