Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Cher je 74 let: Legendární zpěvačka svou krásu svěřila do rukou plastických chirurgů

Cher je 74 let: Legendární zpěvačka svou krásu svěřila do rukou plastických chirurgů
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 9 fotografií
narozeniny
Legendární Cher slaví své 74. narozeniny. Herečka a zpěvačka zahájila svou profesionální kariéru v pouhých 17 letech a díky svému jedinečnému hlasu se nezapomenutelně zapsala do paměti všech, kteří ji kdy slyšeli. Hlas má stále jako zvon, jen ke kráse už si dopomáhá plastikami.

Americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, producentka a svého času i módní ikona Cher se narodila 20. května 1946 v Kalifornii. Její otec byl řidič kamionu, který měl problém se závislostí na drogách a hazardních hrách, a její matka byla příležitostná modelka a herečka.

Láska k hudbě a herectví se u Cher projevila už v dětství, v páté třídě dokonce dokázala zorganizovat školní provedení muzikálu Oklahoma. Už když jí bylo 9, lidé byli udiveni z jejího silného a hlubokého hlasu, díky kterému se i proslavila.

Útěk za slávou

Cher si už od dětství říkala, že chce být slavná. Věděla ale, že v době, kdy svět miloval blondýnky s něžnými hlásky, nebude cesta k úspěchu jednoduchá. Bylo jí pouhých 16 let, když odešla ze školy, utekla od matky a přestěhovala se do Los Angeles.

Díky své odvaze promluvit na kohokoliv, kdo by jí mohl na cestě za slávou pomoct, Cher prorazila. Seznámila se se Sonnym Bonem, u kterého pracovala jako hospodyně a posléze se stala jeho milenkou a 27. října 1964 dokonce i manželkou.

Právě v páru se Sonny a Cher stali nejvíce slavnými a jejich jména znal každý i díky pořadu The Sonny and Cher Show, který byl v 70. letech velmi populární. Hvězda zpěvačky a herečky stoupala výš a výš. Nyní si v pomyslném hollywoodském nebi celebrit drží velmi stabilní místo, o které nikdy nepřijde.

Vzhled

Cher nikdy nepatřila k tuctovým kráskám, ba naopak mezi ostatními dívkami a ženami vždy vynikala. Nádherná ale nepochybně byla a hodlá vypadat dobře i nadále, proto se rozhodla se svěřit do rukou plastických chirurgů, kteří z ní i po sedmdesátce dovedou udělat mladici. Úpravy na ní sice vidět jsou, ale rozhodně se nedá říct, že by se zpěvačka změnila v plastikovou figurínu jako některé z jejích kolegyň. Na proměnu, kterou za léta své slávy prošla, se podívejte v galerii.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy