Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Chemie mezi Prachařem a Sandevou by se ve Dvojce na zabití dala krájet, diváci přesto prskají

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
Dvojka na zabití

Seriál Dvojka na zabití v hlavní roli s Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou diváky vůbec neokouzlil. Naopak, nadávají na něj, kudy chodí. Nezachránila to ani chemie, která by se mezi oběma hrdiny dala krájet.

Diváci na Dvojku na zabití jen nadávali

Televize Prima odvysílala třetí díl kriminálky Dvojka na zabití. Reakce diváků zůstávají vlažné, ovace zatím dvojka hlavních hrdinů rozhodně nesklidila. A nezměnil to ani fakt, že by se chemie mezi nimi dala krájet.

"Celý seriál je úchylný," zděsila se divačka Milada sotva stačil třetí díl zábavného krimi začít. To Valentína měla jiný názor: "Za mě super seriál." Divačku podpořila i fanynka Jana. "Jsou jak Dempsey a Makepeaceová. Je to dobrý seriál," okomentovala dnešní epizodu s tím, že se na duo Sandeva Prachař dívá ráda. "Moc hezký. Jen mi vadí, že si vykají," posteskla si Michaela.

"Co je tohle za seriál světového formátu?" dodal sarkasticky Marek. "Nechápu, jak může dělat vyšetřovatelku malá holka. Ta snad ještě ani nevychodila základku," rýpnul si uživatel s přezdívkou k4n9ur na stránce čsfd, kde získal seriál hodnocení pouhých 39 procent. A nebyl jediný, komu se nízký věk hlavní hrdinky nelíbil. Ani Jakub Prachař ale neunikl kritice. "Pořád se dívat, jak je někdo opilý není základ vtipu. Tudíž je role Prachaře dost nevydařený. Policie ČR se chce vidět takhle?" dodal uživatel Filmjunkie.

Chemie se dala krájet

Jakub Prachař (38) jako nevrlý kriminalista Martin Rykl a Sara Sandeva (24) jako nová krev policejního oddělení Karolína Světlá si jdou od začátku seriálu po krku. Jenže snad právě i proto se chemie mezi nimi dá na plátně krájet. Jakub se Sárou navíc nezapřou, že spolu tvoří pár. Diváci tak jen čekají, kdy se spolu dají dohromady i Martin s Karolínou.


Související články

Další články