Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Chemický poplach na letišti v Londýně: Lidé se začali dusit a muselo být evakuováno 500 cestujících

Museli evakuovat 500 lidí.
Na letišti London City na východě Londýna musely být evakuovány stovky lidí. Hovoří se o chemickém incidentu. 26 lidí bylo ošetřeno, dva odvezla záchranka do nemocnice. Letiště je uzavřeno, všechny lety byly odkloněny.

Lidé se na letišti London City začali dusit, a tak muselo být evakuováno. Podle některých svědků na letišti i hořelo. 26 lidí muselo být ošetřeno na místě, dva byli odvezeni do nemocnice. Zatím se vyšetřuje, co se stalo. Hovoří se o chemickém incidentu.

Evakuaci spustil požární poplach. Podle stanice BBC se udělalo některým cestujícím nevolno a nemohli dýchat. „Když jsme se dostali do příletové haly, uslyšeli jsme požární poplach. Potom zaznělo hlášení ve třech jazycích, že se jedná o požární poplach, a personál letiště nás navedl ven z budovy,“ popsal událost jeden z cestujících.

„Teď stojíme všichni na přistávací dráze a schováváme se pod křídlem letadla, protože začalo pršet. Nad námi krouží letadla, ale žádné nepřistává. Nikdo nám nic nevysvětlil,“ dodal. Letiště je uzavřeno, všechny lety byly odkloněny.

London City slouží hlavně podnikatelské klientele nedalekého finančního centra. Ročně odbaví asi 4 miliony cestujících.

Mohlo by vás zajímat

Další články