Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chcípni, hnusná špíno! A děti ať ti sebere sociálka, plivou diváci na Pavlu (29) z Výměny!

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 38 fotografií
Špindíra Pavla
Špindíra Pavla (29) z Výměny manželek je momentálně asi nejnenáviděnější ženou Česka. Nečistila si zuby, nesprchovala se, neuklízela, ale to by nebyl ten největší problém. Jak bylo patrné z televizních obrazovek, totálně zanedbává i své dvě malé děti. Synova pokálená plenka se válela ve skříni s oblečením, tu, co měl na sobě, mu nikdo nevyměnil, a dceři na špinavých nohách rostla plíseň. Diváci mají pro „matku“ z Ostravy ostrý vzkaz: chcípni, hnusná špíno!

Ve středu převzala Pavla (29) žezlo největší špindíry v historii Výměny manželek. Nezanedbávala totiž jenom sebe a úklid bytu, ale i dvě malé děti. To diváci ženě z ostravského paneláku zkrátka nemohou odpustit. A ani nechtějí.

Na sociálních sítích jsou stovky komentářů, ve kterých lidé přejí Pavle smrt a vyhrožují sociálkou. „Opravdu chudinky děti! A ty, co si říkáš mámo, toto by nikdy žádná pořádná máma nedopustila. Nepotřebuješ mít mnoho peněz, aby děti měly co na sebe. A holka chudák, plíseň na nehtech a ty s tím nic neděláš, špíno špinavá,“ odsoudila Pavlu Martina.

„A mě teda udivuje, že ani dětský lékař toto neřeší. To musí být vidět, že ty děti nejsou čisté. A co povinnost hlásit toto na sociální, aby to bylo řešeno? Nebo když jde k doktorovi, tak děti asi vydrbe, aby nebylo nic poznat,“ podivuje se Věra.

Ty nejdrsnější vzkazy jsou nepublikovatelné, i v těch ostřejších je však nepřehlédnutelný ohromný kus pravdy. „Ty špíno, pošlu na tebe sociálku. Třeba si pak uvědomíš, co jsi za p**u. Starej se pořádně o děti, nebo chcípni,“ vyhrožovala Květa. „Špína smradlavá, chudáci děti. Tebe bych hodila do sava, ty svině hnusná,“ vzkazuje Adéla.

Třeba si Pavla své nedostatky uvědomí a brutální životní přešlapy zvládne napravit. Zatím se ale zdá, že na názory okolí kašle. Když náhradní manželka Petra chtěla vidět její děti, které jí přirostly během natáčení k srdci, poslala ji k šípku. Některé lidi holt napravit nelze…

Související články

Další články