Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Chcípni, d*vko! Lence Dusilové vyhrožují smrtí fanoušci prezidenta Zemana

Chcípni, d*vko! Lence Dusilové vyhrožují smrtí fanoušci prezidenta Zemana
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Ceny Anděl byly letos opravdu plné překvapení. Lenka Dusilová, Klára Vytisková, ale i David Koller se pustili do prezidenta Miloše Zemana. Zemanovi příznivci ovšem kritiku z úst umělců neunesli a začali projevovat nesouhlas hlavně na sociálních sítích. Zpěváci si tedy vysloužili přezdívky jako umělecká lůza, vlastizrádci nebo fetující kolotočáři.

Na sociálních sítích to pěkně vře. Příznivci Miloše Zemana neustáli kritiku umělců, a tak projevují vlnu odporu. Lenka Dusilová, ale i další umělci se na udělování hudebních cen Anděl vyjádřili k osobě prezidenta Zemana, což se některým lidem nelíbilo

Bouří se nejen obyčejní lidé, ale nesouhlas projevují i někteří politici. Například ministr financí Andrej Babiš si neodpustil komentář na adresu Davida Kollera a pozadu nezůstal ani prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Facebook Davida Kollera i Lenky Dusilové se po sobotním večeru zaplnil komentáři. Oba umělci asi netušili, jakou vlnu svými slovy rozbouří.

"Nesouhlasíme s tím, že se prezident naší země ve svém úřadu chová nedůstojně a i naším jménem podlézá režimu popírajícímu svobodu a demokracii. Jestli se to nelíbí ani vám, prosím, nebojte se dát najevo svůj názor. Děkujeme," pronesla v sobotu večer Dusilová. Klára Vytisková pak řekla, že s ní souhlasí.

Ještě dále zašel David Koller, který do stejného pytle k Zemanovi přihodil i Andreje Babiše - psali jsme ZDE.

Fanatičtí obdivovatelé prezidenta Zemana by se měli na Facebooku mírnit. To, co se nyní děje, je vyhrožování a zdá se, že v některých případech byla naplněna skutková podstata trestného činu.

Tak uvidíme, zda to Lenka Dusilová a David Koller předají právníkům. Aby se pak fanatici nedivili, že jim přišlo předvolání k výslechu.

Související články

Další články