Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chci zpět svoje boty: Heroinová Tereza si v Pákistánu vyskakuje

Zdroj: repro lahorenews.tv
+ Dalších 6 fotografií
Tereza H. si diktuje
Tereza H. (22), která byla minulý rok zadržena s devíti kilogramy heroinu na mezinárodním letišti v pákistánském Láhauru, si začíná diktovat podmínky. Její příbuzní i samotná Tereza doufali, že se pašeračka konečně dozví svůj verdikt. Přitom ve čtvrtek dostala už v pořadí svého třetího soudce. Jaký požadavek Terezy ale všechny zaskočil?

Českou pašeračku Terezu H. čeká další stání 8. ledna. Informovalo o tom české ministerstvo zahraničí s odkazem na informace honorárního konzula v Láhauru. Podle pákistánského serveru Urdu Point také upozornil na to, že pašeračka před nedávnem změnila svoji výpověď.

Tereza H. se totiž v prosinci uvedla, že žádné drogy nepašovala, ale přiletěla do Pákistánu studovat islám. Jenomže to není všechno. Blonďatá místní celebrita si začíná ve věznici diktovat požadavky.

Server dále uvádí, že Tereza žádá, aby jí pákistánští celníci vydali zpět zabavené boty, ve kterých měla podle pákistánských úřadů pašovat drogy.

Související články

Další články