Mentewab Dawit Lebiso z Etiopie je matkou adoptované dcery herečky Angeliny Jolie Zahary. A jako by svojí dceři z oka vypadla. Musela se jí vzdát hned po narození a dopřát jí lepší život. Z etiopského sirotčince Zaharu zachránila Angelina, která ji přijala a poskytla jí lepší život. Bylo to její druhé dítě, které adoptovala. Nyní by ale svoji dceru chtěla biologická matka vidět.

„Prosím, nech mě mluvit s mojí dcerou,“ prosí herečku. Mentewab by chtěla, aby se mohla setkat se svojí dcerou, kterou viděla naposledy jako malého kojence. „Chci jen, aby věděla, že jsem naživu a jsem tady a toužím si s ní promluvit. Nechci svou dceru zpět, jen s ní chci být v kontaktu a mít možnost jí zavolat a mluvit s ní,“ řekla se slzami v očích britskému Daily Mailu.

„Angelina je jí víc matkou, než jsem kdy byla já. Ale každý den na ni myslím, stýská se mi po ní. Chtěla bych s ní slavit její narozeniny a další významné dny,“ tvrdí Zahařina biologická matka, která chce aspoň slyšet Zahařin hlas.

Pro Angelinu Jolie to bude hodně těžké. O své děti se nechce dělit ani se svým bývalým manželem Bradem Pittem. Když si navíc dívku brala ze sirotčince, byla její matka na seznamu lidí s AIDS a měla velmi vážné zdravotní problémy.