Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Chci si splnit sen! Bude Zuzka (18) příští SuperStar? Takhle obstála před porotou!

Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Vedle bláznů, kteří se přišli před hvězdnou porotu ztrapnit, byla sobotní SuperStar plná talentů, kteří to se zpěvem myslí vážně. Mezi ně patří i Zuzana Chalupová (18) z městečka Hořice, která letos maturuje a hudba je její největší zálibou. Jak sympatická dívka obstála před tvrdými porotci?

Máme za sebou další castingovou epizodu letošní řady pěvecké soutěže SuperStar. Vedle naprostých zoufalců jsme viděli i několik skutečných talentů. Někteří byli dokonalí, další méně, ale přesto si dokázali získat porotu. To je případ i půvabné Zuzany Chalupové (18).

„Do SuperStar jsem se přihlásila proto, že letos maturuju. My jsme si s kamarádkou říkaly, že když už je šílenost udělat maturitu, tak tenhle rok bude plnej šíleností,“ říká Zuzka s úsměvem. „Když jsem na to narazila, tak jsem si řekla, že to by mohla být ta největší šílenost. A zároveň by to bylo i splnění mýho snu,“ dodala s tím, že zpěv zbožňuje.

„Rodiče teď konečně uvidí, že to myslím vážně. Mysleli si, že zpěv je jen koníček, přitom je to jediná věc, která mě doopravdy zajímá,“ směje se Zuzana.

Před porotou působila sebejistě, ale byly tam okamžiky, ze kterých bylo patrné, že tréma stejně účinkuje. Nedá se říct, že Pala Haberu (55), Bena Cristovao (30), Katarínu Knechtovou (37) a Matěje Rupperta (40) uchvátila hlasem, ale stejně si vysloužila čtyřikrát ano.

„Už jsem tady slyšela lepší písničkářky. Ale máš takové zajímavé charisma," hodnotila Zuzku Katarína. Největší spokojenost projevil Matěj: „Mě se to strašně líbilo. Bylo tam trošku falešnejch tóníčků. Jsi nesmírně smypatická, krásná holka, zajímavá a máš velice zajímavou, nakřáplou barvu hlasu, která se mi velmi líbí."

Má Zuzka na to, aby se stala příští SuperStar? O tom se rozhodne v dalších kolech. Když už ne kvůli zpěvu, tak díky jejímu osobitému kouzlu si ji ve finále klidně představit dokážeme.

Související články

Další články