Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Chci růžovou budoucnost, MUSLIMOVÉ MUSÍ BÝT PINK! Dominika Myslivcová jde do voleb za Úsvit! A islám kritizuje na dovolené v Dubaji!

Chci růžovou budoucnost, MUSLIMOVÉ MUSÍ BÝT PINK! Dominika Myslivcová jde do voleb za Úsvit! A islám kritizuje na dovolené v Dubaji!
Zdroj: Twitter, Facebook.com
Blogerce Dominice Myslivcové zřejmě chybí soudnost a inteligence. Rozhodla se totiž, že se vydá trochu jinou cestou a začne budovat svoji kariéru v politice. Blondýna chce kandidovat v krajských volbách za Úsvit a Blok proti islamizaci. Dokonce natočila i videoklip s názvem Změnu, tu my nechcem. Má ta holka místo mozku růžové želé?

Růžová blondýna Dominika Myslivcová všem oznámila, že kandiduje v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci. Její heslo je "Nechci černou, ale růžovou budoucnost". Otázkou je, jestli s tím blondýna, která umí hlavně používat růžovou rtěnku, někoho zaujme.

Jako první začala tím, že natočila nový videoklip Změnu, tu my nechcem a song věnovala všem ženám, které se chtějí v naší zemi cítit bezpečně.

"Je potřeba chránit naši zemi a zajistit pro nás všechny růžovou budoucnost, protože jinak je jen otázka času, kdy dojde k útoku i na nás," vysvětlila Myslivcová, proč chce kandidovat.

Video už vidělo více než 12 tisíc lidí. Většina se směje. Čtenáři eXtra.cz Dominice vzkazují, proč jezdí tedy do Dubaje, když se tolik bojí muslimů... Domčo, pokrytců v politice máme dost i bez tebe...

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy