Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

„Chci největší zadek na světě!“ Tato žena se s klidem na duši vykrmuje, co to jde

Podle nás už se z gauče jen tak nezvedne.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Je jí přes 40, trpí morbidní obezitou, nemá míry 90-60-90, ale spíš 190-160-250, a přesto jí muži platí neskutečné peníze za to, aby ji viděli nahou. Seznamte se s Bobbi-Jo Westley (43), matkou pěti dětí. Ta sebevědomě předvádí své křivky, nebo spíš v tomto případě už špeky, na internetu a vůbec se za to nestydí. Svými křivkami se naopak vychloubá.

Toho, kdo čekal vyhublou mladou krásku s nízkým sebevědomím, během následujících řádků asi zklameme. Bobbi-Jo Westley má sebevědomí až na půdu a svými křivkami chce dobýt svět. Tahle mamina se i přes svůj vzhled líbí mužům, kteří jsou ve finále ochotni jí zaplatit nemalý peníz za to, že se ukáže ve spodním prádle před web kamerou a ukáže všechny detaily svého masivního těla.

Tahle „modelka“ z Pensylvánie si myslí, že je pro muže neodolatelná a každý touží vidět její boky. Za pár videochatů si přijde měsíčně až na 50 tisíc korun. To je krásná brigáda!

„Jsem na svoje tělo velmi pyšná a ukazovat ho nahé nebo ve spodním prádle je to, co jsem si sama vybrala. Jako první většinou lidi zaujmou moje boky a zadek. Díky nim jsem slavná,“ říká Bobbi na stránkách Daily Mailu.

Kdokoli by se mohl ptát, co takováhle žena jí. Bobbi miluje salát. Ale také kuřecí a vepřové maso. Dopřává si několikrát do týdne těstoviny se sýrem, tzv „mac'n'cheese“. Sladké tolik nemusí, ale nějakým pěkným obřím dortíkem prý nepohrdne.

Bobbi dostává 40–50 nabídek na videochat denně. Někteří ji obviňují, že má v bocích silikony, ale to ona odmítá. Je na ní všechno pravé.

Zřejmě jsme našli ženu, která má opravdu boky jako skříň.

Související články

Další články