Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Chci milion eur, řekl opilec, který se chtěl přiznat k vraždě Kuciaka

Opilý muž se chtěl přiznat k vraždě snoubenců.
Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
Případ zavražděného novináře a jeho snoubenky ještě stále neutichl. Slovenská policie vraha, který Jána Kuciaka a jeho snoubenku Martinu Kušnířovou zabil, stále nemá. Dostalo se jí ale velmi zvláštního telefonátu, a to hned potom, co bývalý slovenský premiér Robert Fico nabídl odměnu jeden milion eur za dopadení vraha. Na policii totiž volal opilý muž, který se chtěl k vraždě snoubenců přiznat. Dožadoval se u toho převedení milionu na svůj účet.

Jen pět dní po tom, co bývalý slovenský premiér Robert Fico řekl, že dá milion eur tomu, kdo dopadne vraha novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, volal na slovenskou policii opilý muž, který se chtěl k vraždě přiznat. Informace přinesl Týdeník Plus 7 dní.

„Policistům se v telefonu zdálo, že muž není zcela střízlivý, ale v tak závažném případě není možné podcenit žádnou informaci,“ uvedl daný týdeník. Policie se do města Prievidza ihned vydala. Po příjezdu chtěl muž na rodinný účet převést milion eur. Opilec se zřejmě rozhodl tímto způsobem řešit své problémy.

Vše nasvědčuje tomu, že za popravou mladé dvojice stojí mafie. Kuciak psal o podnikatelích napojených na stranu Smer. Jeho reportáže se dotýkaly také ministra vnitra Roberta Kaliňáka.

Související články

Další články