Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Chci jet na letní olympiádu! Tipněte si, v jaké disciplíně chce Ester Ledecká bojovat o další medaili!

Ester Ledecká chce jet na olympiádu.
+ Dalších 15 fotografií
Dvaadvacetiletá Ester Ledecká je sportovní fenomén. Po vítězství v lyžařském superobřím slalomu se předpokládá, že další placku přidá v jízdě na snowboardu. A co bude pak? Ester naznačila, že myslí na letní olympiádu.

Královna olympijského svahu má před sebou další metu. V sobotu brzy ráno sledujte finále ženského snowboardu. Ester Ledecká (22) touží po dalším zlatém kovu. Kvalifikace se jede ve čtvrtek brzy ráno, ale tou by měla Ledecká projít jako nůž máslem.

Jenže Ledecká je sportovní multi-talent a má před sebou další cíle. A už jednou dokázala, že nic není nemožné. Miluje plážový fotbal, oblíbila si kickbox a doslova propadla windsurfingu.

A Ester už připustila, že by ráda jela na letní olympiádu. „Zkusit si na příští letní olympiádě v Tokiu 2020 ještě windsurfing? Proč ne. Není problém,“ uvedla pro idnes.cz.

Dnes to zní jako velmi dobrý vtip. Jako takový bláznivý žert mladé holky. Jenže svět a fanoušci už ví, že tahle holka o svých snech nežertuje. Ona si je prostě plní.

Mohlo by vás zajímat

Další články