Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Chci být jako česká Barbie a mám umělá prsa! Nemravná dcera předsedy SPD nepřestává šokovat!

Michaela chce být jako česká Barbie.
+ Dalších 25 fotografií
Michaela Nováková (22) nepřestává šokovat. Snaží se totiž přiblížit populární první české Barbie Gabriel Jiráčkové. Nechala si udělat umělá prsa a růžové vlasy a nehty si také nechává dělat skoro na vlas stejné jako Barbie.

Michaela Nováková, dcera předsedy pražské organizace SPD Vítězslava Nováka, šokuje veřejnost čím dál tím více! Sex za peníze s muži ze seznamky, pobyt v psychiatrické léčebně… a teď kopíruje styl české Barbie!

Snaží se co nejvíce přiblížit vzhledu Gabriel Jiráčkové, která se proslavila jako první Barbie v Česku. Michaela si ve 22 letech nechala udělat umělá prsa a růžové vlasy stejně jako Gabriel a také si nechává dělat gelové nehty po vzoru Barbie.

Michaela nedávno na sociální síti přiznala, že si nechá prodloužit vlasy a operativně zvětšit rty. Má v plánu si do rtů nechat vložit silikonový implantát, a mít tak viditelně větší rty. Michaela zřejmě nezná hranice, zajímá se také o vyoperování že­ber.

Co si o tom myslí samotná Gabriel Jiráčková, alias první česká Barbie? „Já ji osobně neznám a tudíž ji nechci soudit. O prostituci jako takové si myslím své a sama bych se k tomu nikdy nepropůjčila. Na druhou stranu neodsuzuji ty, které se tím živí. Je to čistě jejich věc a jejich rozhodnutí. Ke mně se Michaela chová hezky a tudíž nemám důvod o ní říkat cokoliv špatného. Je pravda, že ke mně vzhlíží více lidí z této branže, ale zároveň i ženy, které se živí běžnou prací. Já mezi nimi nedělám rozdíly. Mám všechny své fanoušky ráda, ať už se živí tělem nebo čistou formou.“

Mohlo by vás zajímat

Další články