Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sympaťačka Marta Jandová od porodu své dcery jenom kvete! Známe tajemství její skvělé formy!

Zdroj: archiv

Zpěvačce Martě Jandové mateřství opravdu svědčí. Necelých deset měsíců po porodu dcery Marie se může tato porotkyně soutěže Hlas Česko- Slovenska pochlubit perfektně vypracovanou postavou!

Zajímá vás, jak to dělá, že vypadá tak skvěle?

V současné době Marta spolupracuje se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra, kde je jednou z tváří projektu Zdraví jako vášeň, který je zaměřený na zdravý životní styl, sport a prevenci.

Faktu, že vypadá opravdu výborně, si všimli i její fanoušci, kteří ji na sociálních sítích zahrnují pochvalnými vzkazy. Jeden z nich jí nedávno napsal: „Nechápu, jak může necelý rok po porodu vypadat ještě víc sexy, než byla před těhotenstvím,“ glosuje Tomáš. „Nevím, jestli to je jejím zapojením do kampaně za lepší zdraví nebo tím pozitivním přístupem ke všem, ale Martička vypadá v mých očích snad ještě krásněji a mladší, než před narozením Marušky,“ přidává se fanynka Jana.

Zpěvačka sama se nechala slyšet, že záleží také na správně zvolené zdravotní pojišťovně, která není pasivní vůči našemu zdraví. Měla by prý podporovat náš životní styl a předcházet tak například obezitě.

Marta Jandová doporučuje přejít do 30. června k pojišťovně s číslem 211, který lze zařídit i ONLINE. Hlavními důvody, proč s tímk neotálet, jsou následující.

STABILITA

ZP MV ČR, zdravotní pojišťovna 211, je největší zaměstnaneckou pojišťovnou v ČR. Zajišťuje zdravotní péči pro více než 1,2 milionu klientů. Je dlouhodobě ekonomicky stabilní zdravotní pojišťovnou, která v porovnání s jinými může zaručit svým klientům dostupnou a zejména nejmodernější zdravotní péči.

PREVENCE

211 nabízí svým klientům zajímavé preventivní programy: například program preventivních onkologických vyšetření, program očkování, program zdravé dítě, gynekologický balíček, program pro těhotné a kojící matky. Pro chronicky nemocné děti organizuje léčebně-ozdravné pobyty. Má speciální program pro dárce krve, krevní plazmy a kostní dřeně. Nabídka těchto programů je každoročně aktualizována a upravována.

DOSTUPNOST

Zdravotní pojišťovna 211 má pracoviště na území celé České republiky. Osm hlavních poboček a 81 teritoriálních pracovišť. V důstojném a moderním prostředí všechny příchozí přivítají kvalifikovaní zaměstnanci připravení vyjít jim vstříc. Za svými klienty vyjíždí také s mobilním pracovištěm přímo na některé úřady nebo do nákupních center. Některá mobilní pracoviště už mají dokonce i pevný řád, kde pravidelně fungují.

INTERNET

Zdravotní pojišťovna 211 přináší zájemcům přehledné informace na dvou základních webech www.zpmvcr.cz a www.ZdraviJakoVasen.cz. Na stránkách najdou množství potřebných, zajímavých a aktuálních informací.

SLEVY A VÝHODY

Po celé ČR má 211 řadu obchodních partnerů, kteří jejím klientům nabízejí nejrůznější slevy a výhody. Klienti ZP 211 mají možnost získat slevy u nejrůznějších firem v ČR na celou škálu služeb a výrobků. Například na relaxační pobyty, zájezdy, ubytování v hotelích, masáže, sauny, solária, solné jeskyně či na vstupy do fitness. Dále slevy na nákup výrobků zdravé výživy, sportovní a zdravotní obuvi, měřičů krevního tlaku, inhalátorů, teploměrů, jízdních kol, brýlí, hodinek, autosedaček, dětských kočárků a dalších výrobků. Nabídky jsou celostátní nebo regionální. Jejich seznam najdete na www.zpmvcr.cz.

VÝHODNÉ POJIŠTĚNÍ Zdravotní pojišťovna 211 nabízí svým klientům velice výhodné cestovní a úrazové pojištění včetně pojištění pobytu v nemocnici, a to u společnosti ERGO pojišťovna, a.s.

Související články

Další články