Vydělávat si dva tisíce korun denně, to je spousta peněz. Určitě si říkáte, že dělat něco za takové peníze musí být buďto nelegální, nebo je vyžadováno, abyste při své práci byli nazí, že ano?

Kdepak. Jenom musíte mít dost odvahy a tvůrčího ducha, abyste dokázali napsat vtipné a trefné recenze na veřejné záchodky.

Michael Li vytvořil webovou stránku s názvem ToiletFinder.com, která má sloužit k tomu, že vám pomůže vybrat vhodný veřejný záchod poblíž místa, kde právě jste. Určitě jste někdy při turistickém výletě narazili na problém, že se vám hrozně moc chtělo, ale nevěděli jste kam. Tenhle web vám pomůže, a navíc si budete moct vybrat nejen nejbližší veřejné záchodky, ale také nejlepší podle recenzí.

A právě na tomto webu se můžete stát profesionálním recenzentem záchodků. Michael Li se zatím zaměřuje na veřejné záchodky v New Yorku, ale třeba nakonec začne zaměstnávat i recenzenty z jiných měst, včetně Prahy.

Zatím pořádá výběrové řízení, při kterém mu mají lidi posílat své recenze veřejných záchodků, a jakmile narazí na nějaký talent, zaměstná ho a bude mu dávat 100 dolarů denně za profesionální recenzování newyorských WC.