Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Chcete žít ve šťastném vztahu? Stačí, když nebudete dělat 1 věc!

Zdroj: profimedia
Ženy dost často spatřují štěstí v povedeném vztahu. Přestože štěstí se ukrývá jen a jen v nás, a je tedy jen na nás, jak se v daný okamžik cítíme, poradíme vám jednu věc, kterou když dostanete do svého vztahu, zaručíte si pocit štěstí navždy! Víte, o kterou věc jde?

Najít si životního partnera, milence i kamaráda v jedné osobě bývá dost často nadlidským úkolem. Asi proto jsme pořád tak nešťastní a hledáme toho správného i v okamžiku, kdy ve vztahu setrváváme. Odborník na vztahy Dave Willse se rozhodl rozlousknout oříšek a přijít na to, co stojí za štěstím v partnerství.

Dave se rozhodl věnovat léta usilovné práce do svého výzkumu. Vedl rozhovory s různými páry, kterých se ptal na jejich návyky, režim i na pocit štěstí. Může se to zdát neuvěřitelné, ale Dave skutečně přišel na to, co nechybí ve vztahu žádného šťastného páru. Zamilované a spokojené dvojice nikdy neupřednostňují svou kariéru před společně stráveným časem nebo koníčky.

Asi jste čekali větší pecku, ale skutečně si vystačíte jen s takto banálním pravidlem. Rozhodně netvrdíme, abyste zapomněla na svůj život, nikdy ovšem nezapomínejte ani na to, že už tu nejste jen sama za sebe a že váš partner chce a potřebuje cítit zájem. Teď to máte dokonce potvrzené!

Související články

Další články