Vanessa Mitchell (43) z Essexu se do domu nastěhovala v roce 2004. To ale ještě netušila, co všechno se bude dít. To, co zažila, by nejraději zapomněla. V domě si chtěla pořídit fotografii sebe sama. Když se ale vyfotila a podívala se na výsledek, nevěřila vlastním očím. Místo obličeje totiž na fotografii viděla ďábelské znamení, satanskou kozu.

Od té doby tvrdí, že viděla mnoho nevysvětlitelných a strašidelných věcí. V domě vydržela žít 11 let, ale pak si řekla dost. A teď dům prodává. Když měla před porodem, viděla prý v domě duchy, slyšela divné zvuky a také měla na podlaze krvavé stopy. Všechno tak nějak přecházela. Ale když se na její fotce objevila satanská koza, rozhodla se okamžitě odstěhovat.

„Jsem opravdu přesvědčena, že je dům prokletý. Žila jsem tam celá léta, ale když jsem viděla temnou postavu, jak stojí mezi mnou a postýlkou mého syna, byla to poslední kapka,“ řekla Vanessa. Na fotografii je jasně vidět satanská koza, což potvrzuje, že je pronásledována něčím zlým. „Je tam něco zlého, něco démonického, ať je to cokoliv, drží to jiné nadpozemské síly v pasti,“ myslí si Vanessa.

Na místě, kde stojí dům, bylo středověké vězení, které skrývalo nejznámějšího lovce čarodějnic. A na tom místě kvůli zakázaným kouzelnickým praktikám zemřelo v 16. století nejméně osm žen.

Nemovitost se ale nenachází v žádném začarovaném lese. „Je to skvělý dům ve výborné lokalitě v kuriózní vesničce,“ popisuje Vanessa. Lidé ale odsud odchází obvykle do půl roku. Vanessa dům prodává v přepočtu za 10,2 milionu korun.