Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Chcete žít v harmonickém vztahu? Tak to musíte přestat dělat jenom jednu věc. Víte kterou?

Zdroj: profimedia
Každý, byť některý podvědomě, vyhledává dlouholetý vztah, ve kterém chce být navěky spokojen. K tomu, aby se tak skutečně stalo, musíte být tolerantní a dávat lásku dostatečně najevo. A potom... také nedělat jednu věc! Víte kterou?

Je téměř nadlidský úkol najít si v jedné osobě životního partnera, milence i nejlepšího kamaráda. Nejspíš proto jsme stále nešťastní a hledání toho ideálního nekončí ani v momentě, kdy už ve vztahu jsme. Tento oříšek se snažil rozlousknout odborník na vztahy Dave Willse.

Několik let usilovně pracoval na rozsáhlém výzkumu. Vyzpovídal stovky párů, zajímaly ho jejich návyky, režim i situace, které jim navozují pocity štěstí Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, Dave skutečně odpověď na otázku, co stojí za každým šťastným vztahem, našel.

Spokojené páry nikdy nedávají přednost kariéře před společně tráveným časem. Pokud jste čekali něco složitého, pak vězte, že je to opravdu takhle jednoduché. Určitě není vhodné zapomínat na svůj život a věnovat se jen a pouze partnerovi. Je potřeba najít střední cestu. Uspokojit i profesní potřeby, ale věnovat se i osobnímu životu. A hlavně nikdy nezapomínat, že partner potřebuje cítit zájem

Související články

Další články