Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Chcete zhubnout? Po úplňku je ten nejlepší čas! Rady jak to konečně dokážete

Pokud se potýkáte s nějakými kily navíc, nebo jen chcete zlepšit svou psychickou a fyzickou kondici, je nejlepší čas! Čas po úplňku úplně nabádá ke změnám a přehodnocení života. Luna vám v tomto ohledu bude nápomocná. Jak použít magický úplněk k hubnutí?

Měsíc a jeho fáze ovlivňují hubnutí a to, jak se celkově cítíme. Pokud tedy chcete zhubnout nějaké to kilo, nebo započít totální přeměnu, hvězdy jsou vám maximálně nakloněny. Všechno, co teď tělu dáte, se vám v průběhu měsíce mnohonásobně vrátí.

Čas po úplňku je nejlepší na redukční dietu. Jakmile totiž ubývá fáze měsíce, je mnohem snadnější zhubnout. Z těla se dostávají pryč nežádoucí toxiny a i voda, která se z těla lépe odplavuje.

V době před úplňkem člověk zase snáze přibere, takže pokud jste si v minulých dnech dali něco nezdravého, dnes je nejlepší čas to napravit! Zásobte vaši ledničku ovocem a zeleninou, aby se vám lépe začalo.

Pokud neuvidíte žádné laskominy, nebudete si je chtít dát. Zdravý životní styl a hubnutí začíná v hlavě. Očistu těla je dobré započít především ve své mysli. To je první krok k redukci váhy.

Snažte se zbavit veškerého stresu, který vám ubližuje. Ujasněte si své priority a životní cestu. Pokud si uklidíte v duši, následně se v těle rozjede proces očisty.

Mohlo by vás zajímat

Další články