Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Chcete zhubnout? Po úplňku je ten nejlepší čas! Rady jak to konečně dokážete

Pokud se potýkáte s nějakými kily navíc, nebo jen chcete zlepšit svou psychickou a fyzickou kondici, je nejlepší čas! Čas po úplňku úplně nabádá ke změnám a přehodnocení života. Luna vám v tomto ohledu bude nápomocná. Jak použít magický úplněk k hubnutí?

Měsíc a jeho fáze ovlivňují hubnutí a to, jak se celkově cítíme. Pokud tedy chcete zhubnout nějaké to kilo, nebo započít totální přeměnu, hvězdy jsou vám maximálně nakloněny. Všechno, co teď tělu dáte, se vám v průběhu měsíce mnohonásobně vrátí.

Čas po úplňku je nejlepší na redukční dietu. Jakmile totiž ubývá fáze měsíce, je mnohem snadnější zhubnout. Z těla se dostávají pryč nežádoucí toxiny a i voda, která se z těla lépe odplavuje.

V době před úplňkem člověk zase snáze přibere, takže pokud jste si v minulých dnech dali něco nezdravého, dnes je nejlepší čas to napravit! Zásobte vaši ledničku ovocem a zeleninou, aby se vám lépe začalo.

Pokud neuvidíte žádné laskominy, nebudete si je chtít dát. Zdravý životní styl a hubnutí začíná v hlavě. Očistu těla je dobré započít především ve své mysli. To je první krok k redukci váhy.

Snažte se zbavit veškerého stresu, který vám ubližuje. Ujasněte si své priority a životní cestu. Pokud si uklidíte v duši, následně se v těle rozjede proces očisty.

Mohlo by vás zajímat

Další články