Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chcete zažít netradiční bydlení? Tak se vydejte do kostela!

Chcete zažít netradiční bydlení? Tak se vydejte do kostela!
Zdroj: homelove.cz
+ Další 2 fotografie
Chcete se inspirovat zajímavým bydlením? Chcete si předělat byt a nevíte jak? Podívejte se na web homelove.cz, kde máte třeba velmi povedenou přeměnu kostela. Je to hezké, útulné a velmi vkusné. Že si život v kostele neumíte představit? Podívejte se na fotky a budete koukat. Možná svůj názor přehodnotíte!

Většina lidí se do kostela chodí modlit a rozjímat. Ale napadlo vás někdy, že byste mohli v kostele i bydlet Kostely mají neuvěřitelnou a velmi dramatickou atmosféru. Někteří z nich mají i respekt. A nikoho by ani nenapadlo, že by v něm mohl žít. A o to je bydlení v něm magičtější. My jsme jedno takové bydlení objevili v Londýně. A zaručeně se vám bude líbit.

Proč nevyužít a nepřetvořit kostel? Samozřejmě musí být odsvěcený. A vy tak zažijete neuvěřitelné bydlení Tento kostel pochází z 19. století a je pojatý v gotickém stylu. Je celý po rekonstrukci a bydlení je v něm opravdu parádní!

Má čtyři ložnice, čtyři koupelny a velkou místnost, kde najdete kuchyni, jídelnu i obývák. Není kouzelný? Prohlédnout si můžete ručně malované sloupy, obrovská klenutá okna i tmavé dubové podlahy. Nechybí ani domácí bar, pracovna či psací stůl. Vše je zařízeno velmi designově a vkusně. Bílá barva působí čistě a nevinně. Vše je zařízeno moderním nábytkem a podle fotek skoro ani nepoznáte, že jde o kostel.

Související články

Další články