Většina lidí se do kostela chodí modlit a rozjímat. Ale napadlo vás někdy, že byste mohli v kostele i bydlet? Kostely mají neuvěřitelnou a velmi dramatickou atmosféru. Někteří z nich mají i respekt. A nikoho by ani nenapadlo, že by v něm mohl žít. A o to je bydlení v něm magičtější. My jsme jedno takové bydlení objevili v Londýně. A zaručeně se vám bude líbit.

Proč nevyužít a nepřetvořit kostel? Samozřejmě musí být odsvěcený. A vy tak zažijete neuvěřitelné bydlení. Tento kostel pochází z 19. století a je pojatý v gotickém stylu. Je celý po rekonstrukci a bydlení je v něm opravdu parádní!

Má čtyři ložnice, čtyři koupelny a velkou místnost, kde najdete kuchyni, jídelnu i obývák. Není kouzelný? Prohlédnout si můžete ručně malované sloupy, obrovská klenutá okna i tmavé dubové podlahy. Nechybí ani domácí bar, pracovna či psací stůl. Vše je zařízeno velmi designově a vkusně. Bílá barva působí čistě a nevinně. Vše je zařízeno moderním nábytkem a podle fotek skoro ani nepoznáte, že jde o kostel.