Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chcete zažít netradiční bydlení? Tak se vydejte do kostela!

Dokázali byste si představit žít v kostele?
Zdroj: homelove.cz
+ Další 2 fotografie
Chcete se inspirovat zajímavým bydlením? Chcete si předělat byt a nevíte jak? Podívejte se na web homelove.cz, kde máte třeba velmi povedenou přeměnu kostela. Je to hezké, útulné a velmi vkusné. Že si život v kostele neumíte představit? Podívejte se na fotky a budete koukat. Možná svůj názor přehodnotíte!

Většina lidí se do kostela chodí modlit a rozjímat. Ale napadlo vás někdy, že byste mohli v kostele i bydlet? Kostely mají neuvěřitelnou a velmi dramatickou atmosféru. Někteří z nich mají i respekt. A nikoho by ani nenapadlo, že by v něm mohl žít. A o to je bydlení v něm magičtější. My jsme jedno takové bydlení objevili v Londýně. A zaručeně se vám bude líbit.

Proč nevyužít a nepřetvořit kostel? Samozřejmě musí být odsvěcený. A vy tak zažijete neuvěřitelné bydlení. Tento kostel pochází z 19. století a je pojatý v gotickém stylu. Je celý po rekonstrukci a bydlení je v něm opravdu parádní!

Má čtyři ložnice, čtyři koupelny a velkou místnost, kde najdete kuchyni, jídelnu i obývák. Není kouzelný? Prohlédnout si můžete ručně malované sloupy, obrovská klenutá okna i tmavé dubové podlahy. Nechybí ani domácí bar, pracovna či psací stůl. Vše je zařízeno velmi designově a vkusně. Bílá barva působí čistě a nevinně. Vše je zařízeno moderním nábytkem a podle fotek skoro ani nepoznáte, že jde o kostel.

Související články

Další články