Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Chcete zažít i vy rychle a zběsile? Máme pro vás 5 tipů na super rychlovku

Jak si užít rychlovku?
Zdroj: pinterest
vášeň
Občas je potřeba postelové hrátky přesunout i nějak jinak. Vášeň a chtíč jsou nedílnou součástí našich životů a je potřeba, aby se z těchto věcí nestal stereotyp. Z takového postelového dovádění se může dřív či později stát nudná rutina. Jak tomu předejít, aby vás sex pořád bavil? Zkuste zaručenou rychlovku na vzrušujícím místě!

Pokud vám něco ve vašem sexuálním životě schází a máte pocit, že vášeň zmizne někam za humny, nezoufejte. Vášeň se musí dávkovat a občas zpestřit nějakým ojedinělým zážitkem. Popadněte svoji drahou polovičku a jděte si to hezky rozdat někam, kde jste to ještě nezkusili.

1. VÝTAH: Nemusíte jen v mrakodrapu na to, abyste stihli kvalitní sex Stačí pár minut a uvidíte, že jakmile se vám nahrne tlak nejen do hlavy během stoupání do výšky, budete jak v nebesích!

2. KINO: Staré, ale dobré. Je třeba vybrat nějaký béčkový film a sedněte si úplně nahoru. Pokud se trochu stydíte, zkuste alespoň orální sex

3. NA MYSLIVCE: Už jste někdy zkoušeli takovou rychlovku na mysliveckém posedu? Jestli se bojíte výšek, zkuste svůj strach překonat. Uvidíte, že se vám to opravdu vyplatí.

4. ZÁCHODY: Nejlepší jsou záchody pro vozíčkáře! Velké, čisté a nikdy tam nikdo není. Musíte však hodně rychle, protože tam chodí uklízečka pravidelně uklízet.

5. KANCELÁŘ: Pokud má váš protějšek navíc jen svoji kancelář, která má ještě k tomu krásný výhled, směle do toho. Takový sex na stole a koukat při tom na město je vzrušující! Co takhle během obědové pauzy?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy