Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Chcete zažít erotickou extázi? Víme, které znamení si do postele rozhodně netahejte!

Zdroj: Profimedia
HOROSKOP
Co tvoří dobrou sexuální zkušenost? Sexy spodní prádlo, sexuální pozice nebo pozlacené vibrátory? Sexualita může být vášnivá, divoká, intimní a může být i absolutně extatická. Toužíte po více než jen technicky dokonalém sexu a synchronních orgasmech? Toužíte po extázi? Poradíme vám, které znamení byste si do postele raději vybírat neměli!

S kterým zrozencem nezažijete divokou noc?

Pokud chcete zažít divokou postelovou extázi, u znamení Vah ji prostě nehledejte. Váhy se obtížně zamilovávají, potřebují lásku cítit přímo v srdci, podpořit jiskření. Romantiku potřebují jako vzduch k dýchání. Nemají rádi hrubosti, ani v sexu ne, potřebují mazlení a doteky. Příjemné prostředí, předehra, masáže, sklenka vína, to vše je pro Váhy důležitější než sex samotný. Váhy se rozvášní pouze tehdy, pokud vše splňuje jejich harmonické představy. Což jim ve vztazích nakonec přináší ty největší komplikace.

Neumí se odvázat

Váha se v lásce snaží o perfektnost, což jí přináší určitou svázanost a úzkostlivost. Proto se miluje poměrně málokdy. Když už dojde na věc, samotný milostný akt pro ni neznamená jen tělesné spojení, ale oboustranný komunikační prostředek. Málokdy se při tom zapomíná, nýbrž stále přihlíží k tomu, aby si partner nebo partnerka plně přišli na své. Zkrátka se neumí uvolnit. Možná je trochu příliš ohleduplná, málo živočišná.

Muž vs. žena ve znamení Vah

Mnozí muži ve Váhách pociťují jako největší slast, jsou-li příležitostně silně plácáni přes zadek. Jen to musí zůstat hrou a nesmí se to zvrhnout v bolestivé trestání. Žena ve Vahách bývá zcela fixována na jediného partnera, což jí může bránit v sexuálním rozletu. Tím nejdůležitějším zůstává předehra, kterou ráda zahajuje sama. Miluje něžnosti, jemné dobývání, které ji nepřebíjí, nebo které se na ni těsně nelepí. Chce spolupracovat a ne být prostě sexuálně ,,napadena“.

Ale nezapomeňte, i sex může být velmi emocionální, zbavte se proto všech očekávání toho, jaké emoce byste měli pociťovat.

Související články

Další články