Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Chcete zahýbat a zároveň si užívat doma? 5 způsobů, jak utajit nevěru

Nenechte nevěru prasknout.
Zdroj: profimedia
V dnešní době je nevěra ze strany mužů i žen poměrně častým prohřeškem. Pokud nevěru neumíte skrývat, dřív nebo později na vás padne stín podezření. Může se ale stát, že váš poslední zářez byl jednorázový úlet a vy za boha nechcete, aby to vaše drahá polovička zjistila. Přinášíme vám 5 způsobů, jak nevěru utajit.

Nevěra je fenoménem dnešní doby a je na čase to přijímat. Ať se vám to líbí, nebo ne, prostě každý druhý podvádí, a pokud svými činy nechceme ublížit partnerovi, je na čase začít se učit své temné stránky maskovat. V utajení nevěry jsou většinou úspěšnější ženy, protože dokáží přesvědčivěji obhájit své činy. To ale neznamená, že muž neumí lhát. Tohle jsou základní kroky, které vám pomůžou zamaskovat nevěru.

  1. Mobil jako časovaná bomba. Asi si říkáte, že je trapné tento bod vůbec zmiňovat, ale světe, div se, nejčastěji se na vás románek prozradí právě kvůli informacím v mobilu. Proto mějte svůj mobil neustále pod kontrolou. Existují přece kódy, vypnuté upozornění na zprávy a především jiné jméno. Protože pokud vám bude volat miláček, asi se vám to nepodaří vysvětlit.
  2. Žádné dárky. Přesto, že je to neuvěřitelně romantické a vy to milujete, nenoste domů žádné květiny, šperky, spodní prádlo. Pokud jste si takové věci ani před tím nekupovala sama, pak bude dost podezřelé, že máte najednou každý týden nové náušnice, nemyslíte?
  3. Nikomu to neříkat. Pokud chcete mít opravdu jistotu, tak nikomu nic neříkejte. Ani kamarádce, ani kolegyni, nikomu. Nemůžete vědět, co se kdy přihodí, a věřit můžete jen sama sobě a rodině, proto si toto sladké tajemství nechte pro sebe.
  4. Vymyslet si plán. Je potřeba si pořádně promyslet, co, kdy a komu budete říkat. Vaše lži musí být perfektně promyšlené a nikdo vás na nich nesmí načapat. Proto si pořádně rozmyslete, kde jste kdy byla a co jste dělala. Pokud budou vaše informace uvěřitelné, máte vyhráno.
  5. Zahladit stopy. Žádný pánský parfém, žádné kalhotky v kabelce, prostě nic, co by vás mohlo prozradit. Pokud přijdete domů s tričkem naruby, není se čemu divit, že budete podezřelá. Pamatujte na to, že nechcete partnerovi ublížit, a než si ujasníte, jestli milenec stojí za zničený vztah, našlapujte opatrně.

Související články

Další články