Dieta

Kdysi dávno jí jeden producent řekl, že je oplácaná, a tak se zaměřila na správnou stravu. Hranolky a milkshaky vyměnila za Atkinsonovu dietu, bohatou na protein. Vyhýbá se cukrům, ale nikoliv lepku. Snídá například avokádo s toastem nebo smoothie. Za rok utratí za své jídlo zhruba půl milionu korun!

Obličej

Jennifer je velkou fanynkou nechirurgických faceliftů, laserů a hloubkových čištění. Pravidelně chodí na několik takových procedur vždy jednou za měsíc. Ročně ji to vyjde na pouhých 180 000.

Tělo

Jen je velký fitness nadšenec, posiluje šestkrát týdně s osobní trenérkou. Ta za ní dochází domů. Sama nebo s kamarádkami pak provozuje jógu a meditaci. Ročně ji to vyjde zhruba na 1 140 000.

Vlasy

Jennifer má svého osobního kadeřníka, který je zároveň jejím nejlepším přítelem. Ten s ní již od dob Přátel cestuje naprosto všude. Na svůj charakteristický účes nedá dopustit! Ročně ji péče o vlasy vyjde zhruba na 210 000.

Make-up a kůže

Když si make-up kupuje sama, používá převážně značky Chanel nebo Armani. Jednou týdně za ní dochází specialistka na obočí, která takhle chodí i do domu Kardashianek nebo za Victorií Beckham. Jednou týdně se také nechává nastříkávat do bronzova a vyhlazovat si krk. Když se to vezme kolem a kolem, utratí za svůj ksichtík okolo 100 000.

Plastiky

Je známo, že za svůj život podstoupila minimálně dvě plastiky nosu, a sice jednu před Přáteli a druhou po rozvodu s Bradem Pittem. Jelikož si vybrala jednoho z nejlepších plastických chirurgů, stálo ji to okolo 600 000. Ale vyplatilo se, Jen má nosík jako knoflíček. Další nepotvrzená plastika se týká jejího poprsí. Nemá sice silikony, ale pravděpodobně si nechala prsa trochu pozdvihnout. Takový zákrok vyjde zhruba na 150 000.