Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Chcete vnadnou Natálii Mykytenko? Pak musíte splnit tyhle předpoklady

Natália Mykytenko prozradila požadavky na jejího muže snů.
Zdroj: Archiv Natália Mykytenko / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
pravidlo
První představené nevěstě z reality show Svatba na první pohled Natálce Mykytenko (24) odborníci za pomoci vědy životní lásku sice nenašli, to ale neznamená, že Natálka zanevřela na muže. Po nevydařeném experimentálním vztahu s Františkem Gebrem (37) si našla politika Marka, se kterým se po nějaké době také rozešli. Půvabná blondýnka přesto neztrácí naději a dokonce se svěřila, jaké předpoklady by její vysněný muž do života měl mít.

Po účasti v reality show Svatba na první pohled se Natália Mykytenko stala hvězdou sociálního světa, kde se chlubí základnou necelých sto tisíc sledujících. Experimentální vztah jí sice s Františkem Gebrem nevyšel, ale zůstali přáteli.

Po nějaké době se Natália objevila vedle nového muže, uhrančivého politika Marka. Osud měl ale s Natálií ještě jiné plány a i tohle pouto nakonec rozdělil.

Požadavky na muže

Půvabná blondýnka ovšem neztrácí naději a rozhodla se na svých sociálních sítích promluvit o tom, co by měl její životní partner splňovat. "Každý potřebuje TO svoje, aby byl spokojený se svým protějškem. Za mě je to třeba rozhodně vzájemná chemie, energie, která mezi námi musí proudit. Stejný pohled na svět, humor, zájmy. Pokud na prvním rande/pohledu nic necítím, nepokračuji v tom. Dávám na svou intuici," prozradila.

Ač svého prince na bílém koni zatím nenašla, tak si užívá single života naplno a před nedávnem si dokonce splnila i svůj velký sen v podobě zvětšení poprsí, kdy si nechala udělat bujné čtyřky, které bude zanedlouho vystavovat na plánované dovolené v Jihoafrické republice.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy